Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ağustos '08

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
1267
 

Sherry Jones - Medine’nin mücevheri

Sherry Jones -  Medine’nin mücevheri
 

Sherry Jones - Medine’nin Mücevheri


Bazı tür yazarların kitapları pek okunmaz işte o zaman böyle bir çare bulurlar. Bunlar reyting için İsa hakkında da yazarlar. Bunların dedeleri zamanında incili para uğruna değiştirmediler mi değiştirdi. Bunlarda sırf reyting ve para kazanmak için bu tür yolları seçiyorlar.

Danimarka da peygamberimiz için yapılan çirkin provokendeler o çıkaran derginin hemen tirajını yükseltmişti. Tabi bundan biraz Danimarka ekonomisi zarar görmüş olabilir ama sırf bu işi yaptıklarından kazandıkları parayı kimse konuşmuyor. Bizim inancımıza göre tüm peygamberler birdir. Ama onların inancında İsa’dan başkası veya Musa’dan başkası olmadığı için böyle ahlaksız diğer peygamberleri karalama yollarına gidiyorlar. Her insanın olduğu gibi peygamberimizin de bir evlilik hayatı oldu. Bu şüphesiz ama bunu onlar nasıl bir dille anlatırlar sanırım tahmin ediyorsunuzdur. Bu kitabı çıkaran Sherry Jones denen kadın şimdiden Türkiye’de ve İslam ülkelerinde adı duyulmaya başlamıştır. Bu kitap çıktığında bu kitabı çıkardığından dolayı eleştirenler bile bu kitaptan merak edip alacaklar. İnşallah adam gibi bir üslupla yazmıştır da bu kitabı ve hadis kaynaklı yazmıştır da ününe ün eklemez. Kitapta binlerce satılmaz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kitap hakkında gerekli malumatı az önce Milliyet'in sitesindeki haberden aldım. Sizin yazınızı da okuduktan sonra tek söyleyeceğim şu: Bu kitap, ne kadar yanlış ve saçma bilgiler içerse de yok satacak. İnsanlık meraktan çatlamamak için 'nasılsa okur atarım' diyerek alacak. Daha önce de farklı konularda, bir sürü saçma içerikli kitap yok satmadı mı? Teşekkürler...

Said Murat 
 10.08.2008 1:28
Cevap :
amaçları o zaten yaaa  10.08.2008 11:02
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 352
Toplam yorum
: 623
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 2775
Kayıt tarihi
: 02.08.08
 
 

1989’da Aksaray’ın Eskil ilçesinde doğdu. İlköğretimini 2004 yılında Eskil Cumhuriyet İlköğretimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster