Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Mayıs '13

 
Kategori
Teknoloji
Okunma Sayısı
460
 

Sıcak eğlence; İtfaiye Oyunları

Sıcak eğlence; İtfaiye Oyunları
 

Her çocuğun bir dönem, ilerde ne olacaksın sorusuna, itfaiyeci cevabını verdiği olmuştur. Kimsenin cesaret edemediği yangınların içine atlamayı, yangında mahsur kalanları kurtarmayı hangi çocuk istemedi ki. Artık her şeyin bir tık uzağımızda olduğunu düşündüğümüzde, neden bir itfaiyeci olmayalım ki. Yangınların içinde korkusuzca dolaşalım, insanların hayatlarını kurtaralım. İstediğimiz her karaktere bürünebildiğimiz internet ortamında, İtfaiye oyunları bu hayalimizi gerçekleştiriyor. Şimdi işi gücü bırakıp siren sesini bekleme zamanı!      

İstasyonda beklerken aniden gelen bir siren sesiyle yerimizden zıplıyoruz, yangın var! Ekipmanları ve takımı hazırlayıp yola çıkıyoruz. Yine ateşler içinde bir binayla karşılaşıyoruz, yangını söndürmeliyiz, mahsur kalan insanları kurtarmalıyız ve kahraman olmalıyız. Yol boyunca önümüze birçok engel çıkacaktır ve tabi ki de alevler. Alevlerin içine atlamaya hazırız. Görevimiz belli, alevleri söndürüp insanları kurtararak bir kahraman olmak. Belki dünyayı değil ama bir insan hayatını kurtarabiliriz, bunun yanında başarılı olduğumuz bölümlerden kazandıklarımızla kendimizi geliştirebiliriz. Yangınlara en hızlı ve en başarılı şekilde müdahale ederek en iyi itfaiyeci olabiliriz. Bu oyunlarda itfaiye aracı kullanarak, bir itfaiyeci olarak, hatta bir pilot olarak helikopterle yangına müdahale etmeye kadar farklı farklı görevler alabiliriz. Birbirinden keyifli ve heyecanlı oyunlarda alevlerle ve engellerle mücadele edebiliriz.

Ayrıca sevdiğimiz diğer kahramanları itfaiyeci olarak görebildiğimiz oyunlarda, beklemediğimiz anlarda enteresan olaylarla karşılaşabiliyoruz. Her yaştan insanın zevkle oynadığı itfaiye oyunları, internette en çok tıklanan oyunlardan birisidir.

Tek tıkla ve ücretsizce oynayabileceğimiz İtfaiye oyunları boş vakitlerimizi eğlenceyle doldurabilir. Harita seçiminden araç, alet edevat seçimine kadar istediğimizi yapabileceğimiz oyunlar milyonlarca kişi tarafından oynanıyor ve sınırsız eğlence sunuyor. Şimdi sizde korkusuz bir itfaiye eri olun alevleri söndürün ve hayatları kurtarın.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 80
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2864
Kayıt tarihi
: 13.01.13
 
 

Tuncay Takmaz 1975 yılında Şişli İstanbul’da doğdu. Bugüne kadar 27 kişisel sergi açtı, çok sayıd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster