Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Ocak '15

 
Kategori
Doğal Tedaviler
Okunma Sayısı
360
 

Şifalanma zamanı

Bedendeki hastalıkların sebepleri genellikle yaşadığımız öfke ve üzüntüler ile ilgilidir.

Bazı hastalıklar genetik olarak kişilere üst ebeveynlerinden aktarılsa da, bunun altında da kader takibi dediğimiz üst ebeveynlerin acı ve öfkelerini taşımak yatabilir.  Anlayacağınız her halükarda öfke ve acılar bizde bedensel hastalıklar yaratır. Oluşan hastalıklardan medikal tedavilerle kurtulmaya çalışırken aynı zamanda genler yolu ile bize taşınmış olan bu acı kader takibini de farklı enerji terapileri ile bırakmak, tedavi sürecini oldukça hızlandıracaktır.

Ailede genetik hastalıklar mevcutsa kişilerin bunu dikkate alarak bu kader takibine önlem alması, kendilerini olası hastalıklardan da mümkün olduğunca koruyacaktır.

Bu çalışmalar takip edilen kaderin ağırlığına göre değişken süreçler içerir.

Bunun dışında halihazırda yaşanan hastalık semptomları için kendi kendinize uygulayabileceğiniz pratik bir enerji tedavisi öneriyorum. Özellikle kronik ağrılarda oldukça etkili olduğunu bir çok uygulamada tecrübe ettim ve sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Çalışmaya başlamadan önce statik elektriğinizden su ile kurtulmak önemli. Sabun kullanmadan duş ya da sadece abdest alabilirsiniz. Rahatsız edilmeyeceğiniz sakin bir ortamda rahat bir pozisyonda gözleriniz kapalı bir müddet nefesinize odaklanın. Zihnin dırdırından kurtulduğunuza emin olun. Nefes alış verişleriniz sakin ve düzenli olana dek bu pozisyonda kalın. Kafanızın içindeki konuşmalar, düşünceler yavaş yavaş kesilecektir. Bu çalışma sizi, beynin beta dalga boyundan alfaya geçtiği  başka bir boyuta geçirecektir. Dolayısıyla şifalanmanın da  en etkili olduğu duruma geleceksiniz.

Bu süreç sizin odaklanmanıza göre değişecektir. Ortalama 10 dakika kadar sürebilir.

Daha sonra hastalık ya da ağrı yaşadığınız bölgenin üzerine elinizi koyun ve şu şekilde komut gönderin.

Örn: başımdaki bu ağrı, seni yaratan rabbinin adıyla, bedenimi terk et! ‘’innema emruhu iza erade şey en, en yekule lehu kün feyekün’’ bu sureyi 7 kez tekrarlayın.

Sonra;

Başımdaki bu ağrı, seni yaratan rabbinin izniyle bedenimi terk et! ‘’innema emruhu iza erade şey en, en yekule lehu kün feyekün’’ bu sureyi 7 kez tekrarlayın.

Sonra tekrar;

Başımdaki bu ağrı, seni yaratan rabbinin adıyla ve izniyle bedenimi terk et! ‘’innema emruhu iza erade şey en, en yekule lehu kün feyekün’’ bu sureyi 7 kez tekrarlayın.

Sonara tekrar nefesinize geri dönün . Birkaç dakika daha bu pozisyonda kaldıktan sonra gözlerinizi açın.

Şifa olsun.

Ayetin anlamı; Yasin suresi 82. Ayet ( Bir şey dilediği zaman, ona sadece ‘Ol!’ der ve o da hemen oluverir)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 15
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 519
Kayıt tarihi
: 14.09.12
 
 

Kalıtsal Aile Travmaları Terapisti / Yaşam Koçu ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster