Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Nisan '12

 
Kategori
Doğal Tedaviler
Okunma Sayısı
958
 

Şifalı taş devri

Şifalı taş devri
 

www.sifalitasdevri.com


Migren ataklarını yaşayanlar bilir. Atlatana kadar çok sıkıntılı bir süreçtir. Geçince insan yeniden doğmuş gibi olur ama ilerde tekrar yaşayacağını bilmek bile psikolojik olarak insanı sıkıntıya sokar. Hani hep bahsedilen yaşamın kalitelendirilmesi noktasında migren her zaman migren hastaları için büyük bir engeldir.

Bir gün bir tesbih hediye edildi, bütün yaşantım değişti! Evet yanlış okumadınız bir tesbih migren ataklarını neredeyse sıfıra indirdi. O zamana kadar şifalı taş gibi şeylere inanmayan ben gittim bir tane daha satın aldım. Ardından da araştırmalarıma başladım. Meğer bu doğal taşlarla tedavi çok eski zamanlara dayanıyormuş. İnsan araştırdıkça Allah'ın bir taşı bile sebepsiz yaratmadığını anlıyor.

Taşların kimyasında sahip oldukları bazı mineraller bazı insanlar için şifa vesilesi olabiliyor. Mesela kristal kuvars diye bir taş var. Çevrenizde bir tane bulundurursanız etraftaki radyasyonu topluyor, biliyor muydunuz? O zaman bilgisayar başında saatler geçiren, belki de iş gereği mecburiyetten bu radyasyona maruz kalanlar bir tane taş koysunlar yanlarına. Ne kaybederler?

İnsanlık her çarenin yine doğada olduğunu anlamış durumda bana göre. Madem ki ölüm dışında çaresiz dert yok, o halde aramakta da bir sakınca yok.

Bu sözlerim kesinlikle yanlış anlaşılmasın, tabii ki önce modern tıpta çareler aranacak. Ama elimde ametist taşından tesbihim olması da modern tıpla çelişen bir durum değil.

Doğal taşlar konusunda yararlanabileceğiniz kaynak site:

http://www.sifalitasdevri.com

Herkese sağlıklı günler dilerim..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Çok faydalı bir paylaşımdı. Teşekkürler...

Ay Şen 
 04.04.2012 23:21
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 19
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1006
Kayıt tarihi
: 01.01.09
 
 

1979 İstanbul Doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. İngilizc..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster