Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

EROL GÜNGÖR: (Besteci, şair, yazar ve meslek olarak özgeçmişi). 29.5.1941 tarihinde Gaziantep'de doğdu. 1961 yılında İstanbul Vefa Lisesinden, 1967 yılında İstanbul İktisadi ve Ticari Bilimler Yüksek Okulun'dan mezun oldu. Yaklaşık 30 yıl SSK Sigorta Müfettişi olarak İstanbul'da görev yaptı ve emekli oldu. Vefalılar Derneğ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Üsküdar Sahilde keyifli bir kahvaltı...

Üsküdar'daki bu nezih kahvaltılı dostluk günü senin eserin. Gayretin, katkın, fedakarlığın, tertemiz yüreğin ve sevimli gülüşün için sana binlerce defa teşeklürler. En kısa zamanda yeniden bir arada oluruz inşallah. Kendine iyi bak. İyi ki varsın. Senin gibi örnek dostlar, sadece bizim için değil, tüm insanlık için gereklidir. Sevgiyle kal...Erol Güngör...

06 Aralık 2010 08:49
Geleneksel Büyükada Toplantısı!...

Sevgili blog yazarı arkadaşımız Sema Şener'e binlerce teşekkürler..Sema hanımın organize ettiği ve 6 Haziran Pazar günü katıldığım Büyükada etkinliği çok muhteşemdi. Çok zevk aldım ve mutlu oldum. Tüm katılımcılar çok neşeli, kültürlü ve dost canlısı idi..Yaşama sanatını çok iyi bilen insanlardı tüm dostlar..Seneye tekrarında cumartesi gününden katılmak her halde daha da zevkli olacak. Ekim ayında hepinizi şiir toplantımıza bekliyorum..Sevgilerimle..

10 Haziran 2010 21:21
 
Toplam blog
: 29
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 1557
Kayıt tarihi
: 17.08.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster