Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Nisan '10

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
523
 

Siirt'ten sonra Manisa

Siirt'ten sonra Manisa
 

Alıntı


Bir utanç haberi de Manisa'dan geldi

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde 14 ve 16 yaşındaki 2 kız çocuğu ile 16 yaşındaki 1 erkek çocuğa fuhuş yaptırıldığı iddiasıyla düzenlenen operasyonda, bu çocuklara fuhuş yaptırdıkları ve kendileriyle cinsel ilişkiye girdikleri tespit edilen 31 kişi gözaltına alındı.

Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekiplerinin bir fuhuş çetesine yönelik olarak uzun süredir yürüttüğü istihbarat çalışması, küçük yaştaki çocukların fuhşa yönlendirildiklerini ortaya çıkardı.

Polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda, çetenin 14 yaşındaki H.G ve 16 yaşındaki D.K adlı kız çocuklarının yanı sıra 16 yaşındaki C.P isimli erkek çocuğunu da para karşılığı fuhuş yaptırdığı belirlendi.

Operasyonda, çocuklara fuhuş yaptırdıkları ve bu çocuklarla cinsel ilişkiye girdikleri iddiasıyla yakalanan 31 kişi gözaltına alındı.

Yakalanan şüphelilerin, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği, soruşturmanın sürdüğü bildirildi. (Kaynak:Milliyet)

Ne ilginç dimi!

Etrafımızda gördüğümüz herkes namus timsali ama hergün birileri küçük büyük demeden, kız erkek demeden hatta insan hayvan demeden tecavüze uğruyor.

Erkeği anlamak ne zor iş. Namus için cinayet işlerler sonra namussuzluğun kitabını yazarlar. (Sözüm sadece bahse konu olan erkeklere.)

Bunun tek açıklaması var;

Çok riyakar bir toplumuz. Ne göründüğümüz gibi olabiliyoruz ne de olduğumuz gibi görünebiliyoruz.

Eğitimle de ilgisi olduğu muhakkak ama değerlerimizi kaybettik. İşin özü bu. Ahlaksız olduk...

Belki de hep ahlaksızdık. Var gibi yaptığımız ahlakımız sadece göstermelikti ve yapılan çirkinlikler dört duvar arasında kalıyordu ama şimdi şartlar değişti. Çirkinliklerin boyutları da değişti.

Bir söz vardır bilirsiniz;

Hiçbir şey gizli kalmaz...

İyi bayramlar.

Ve son bir not:

Zannediyor musunuz bu çirkinlikler sadece Siirt ve Manisa'da oluyor. Diğer illere de şimdiden hazırlıklı olun!

İyi bayramlar!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Değerli Esma KAHRAMAN, Bilirsiniz insan; % 30 aile + %30 çevre +%30 öğrendikleri +%10'da (sevgi/nefret duygularından oluşmuş) bileşimidir. Bunun açarsak; uygulamalarımızdaki olumlu veya olumsuzlukların sorumlusu; ağırlıklı aile olmak üzere çevre (devlet) ve edindiğimiz bilgilerdir. Biz bir ağaç dalındaki çürümüş bir meyveyi, çürümenin sorumlusu olarak görürsek , meyveye (bireye) haksızlık yapmış oluruz. Çürümenin bedeli; köklerin beslendiği toprak, çevre şartları ve bahçe tarla sahibi (devlettir.) Açık ifadesi ile suçlu bizleriz. Bunun nedenleri sorgulanmadan ve şartlar değiştirilmeden aynen Modern! Batıda olduğu gibi emin olabiliriz ki, artarak devam edecektir. Sağlıcakla kalınız.

Canmehmet 
 28.04.2010 11:53
Cevap :
:( Sayın yazarım; seninle tamamen hemfikirim. En büyük tehlike de ifade ettiğin üzere, şartlar değiştirilmediği sürece bu olumsuzlukların artarak devam edecek olması... Sevgiler.  28.04.2010 17:57
 

Allah böylelerinin cezasını versin.Hatta o erkek müsvetteleri toplum tarafından da dışlansın hatta linç edilsin o gibilere her şey mübah...Pis sapıklar...Biz çocuklarımızı onlar hayatlarını karartsın diye doğurmadık! Saygılarımla...

DERİN, SADE VE KARIŞIK... 
 28.04.2010 10:51
Cevap :
Sayın yazarım, ekmek çalanla sapıklar aynı tutulursa bu ülkede olacağı bu. Sevgiler.  28.04.2010 11:34
 

Ne yazık ki çok yaygın bu sapkınlıklar. Çocukları aileler daha iyi takip etmeliler. Din, iman, vicdan ve insanlık kalmamış. sevgi ve saygıyla

Meral Yağcıoğlu 
 28.04.2010 10:11
Cevap :
:( Sayın yazarım, feci şekilde ahlak çöküntüsü yaşıyoruz. Sevgiler.  28.04.2010 11:16
 

duyduğum bu haberlerle içim kalkıyor bu ülkede.Çok haklısınız sapıklığın dini,imanı,milliyeti yok.Sevgilerimle

Yanlış Zigot 
 28.04.2010 10:10
Cevap :
:( Sayın yazarım, malesef öyle. Teşekkür ediyorum. Sevgiler.  28.04.2010 11:37
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1929
Toplam yorum
: 7351
Toplam mesaj
: 429
Ort. okunma sayısı
: 654
Kayıt tarihi
: 11.11.06
 
 

  Hayatı ciddiye almam, emeği çok ciddiye alırım. Dünyanın en vazgeçilmez üçlüsü; çocuklar, çiçek..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster