Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ağustos '20

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
157
 

SİLAHSIZ SAVAŞLAR

Büyük zaferler veren savaşlar silahsız yapılıyor artık. Çoğumuzun bunların savaş olduğundan haberi bile yok. İşte bu savaşların modern(!) adı "Özgürlük, Eşitlik, Adalet, yenilik" 
O kadar usulca, zekice ve sinsice yürütülüyor ki bu savaşlar, ruhumuz bile duymuyor. Adeta küçük küçük okşuyor ruhumuzu. Ya da duyduğumuzda "Komplo teorisi bunlar" deyip geçiyoruz. Veya "Felaket tellallığı yapma be kardeşim" diyoruz. Ama unutmayın siz böyle söylediğinizde ya da böyle inandığınızda, gerçekler değişmiyor. Ben de size diyorum ki: "Sanat yapmayın be kardeşim" ne sanatı bu diye sorduklarında ise "Kendini kandırma sanatı" diyorum. Sizlere bir haberim var; Gün geçtikte hepiniz çok usta(!)sanatkarlara dönüşüyorsunuz. Bu sanat dalında çok başarılısınız, öyle ki sizleri bu başarınızdan dolayı komplo teorilerini gerçekleştirerek ödüllendirecekler. Ancak bu sözlerim önünüze çıkan herşeye inanmanız için değil, bilakis sorgulamanız içindir.
Ninnilerle uyuttular, usul usul hallettiler işlerini. "E ee eee, uyusunda uyanmasın ee ee, uyusunda görmesin ee ee, uyusunda bilmesin, kafayı kullanmasın ee eee." işte ninni sözleri tam da böyle, hoşunuza gitmiştir umarım. Pek sanmıyorum ama, siz yine de bu yazıyı okurken kenarda açın bunu dinleyin! Unutmayın "Şeytanın yaptığı en büyük hile bizi gerçek olmadığına inandırmış olmasıdır." 
Nereden başlasam, hangisini yazsam, bilemiyorum. Son bir aydır gündemi çok takip etmiyorum, dünyada ne oluyor ne bitiyor pek haberim yok. Geçen gün arkadaşım ile münazara yapıyorduk. 'Yeni yazı ne zaman geliyor' dedi. Ben de 'bilmiyorum ki' diye karşılık verdim. 'Hem ne oluyor bilmiyorum. Sen bana biraz anlatsana, ne var gündem de' Bir kaç konu söyledi: 5G, Adrenochrome(hormon), wayfair, Mutlu kaya... Ve ekledim: Ayasofya, Hilafet diye... Aslında yazacak, ses yükseltecek, duyurulacak o kadar çok şey var ki.. AMA BEN ÖNCE UYANMANIZ GEREKTİĞİNİ SEÇTİM..!
Mutlu kaya'ya baktım, ilk defa duymuştum çünkü. Önce eski videolarını izledim, şarkılarını dinledim, sonra BBC'nin yakın zamanda yaptığı videoyu izledim ve en sonunda bir YouTube kanalında hayat hikayesini anlattığı 52 dakikalık videoyu açtım. Yarısına ulaşmıştım ki, gözyaşlarım süzüldü. Sonra sildim ve devam ettim. Çok kolay olmasa da bitirdim o videoyu. İzlemesi bu kadar zor iken, peki ya yaşaması ne olacaktı? Önce sarsıldım, bir genç kızın yaşadıkları karşısında.. Sonra kadın cinayetlerinin, kadına yönelik istismar ve şiddete çözüm olarak; İstanbul ile hiçbir alakası olmayan İstanbul sözleşmesini sunduklarına üzüldüm. Tevekkül ettim. Münazara yaparken de konuştuğumuz gibi: Kızın yaşadıkları karşısında bu derece umutlu olması, şükrü ve teslimiyeti için tevekkül ettik, şükrettik. Onu kapattım ve Adrenochrome(adronokrom)'a baktım. Adrenochrome(adronokrom): 0-9 yaş arası saf ve ürkek çocukların, korku anında salgıladıkları bir hormonmuş. Bu madde yaşlanmayı %60 oranında önlüyormuş. Ve iddialarına göre: "Sadece çocukların beyinlerinde üretilen bu maddeyi elde etmek için, bu çocukları işkence yaparak öldürüyorlar. Bebek ve çocuklara işkence yapılarak salgılanması sonucunda(ne kadar işkence-korku olursa o kadar iyi, çünkü kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen bir uyuşturucu) ultra zengin ve genelde ünlü müşterilere satılmak için üretilen, milyarlarca dolar değerinde(25 mg 50 dolar!) dünyanın en güçlü uyuşturucusu ve adrenalin türevi bir ilaç olarak anlatılıyor. Bunu elde etmek için önce, herşeyden habersiz masum ve saf çocuklara ihtiyaçları olduğundan, Abd'nin önde gelen online mobilya mağazası Wayfair'in çocuk kaçakçılığı yaptığına dair iddialar var. Dünya'da çocuk tacircileri var!! Amerika'da, Avrupa'da ve bütün dünyada gerçekleşen çocuk ticareti ve istismarlarının en büyük sebebi olarak bu görülüyor. Verilere göre Amerika'da her yıl 450.000 çocuk kayboluyor!
İspanya'da 18.000!
Rusya'da 43.000!
Hindistan'da tahmini 97.000!
Almanya'da 98.000!
Kanada'da 43.398!
Avustralya'da 22.000!
Ve bir çok ülkeden. Günde ortalama 2.500 çocuk kayboluyor! Peki bu çocuklar nerede? Ne tuhaftır ki, bu çocuklardan asla haber yok ve nerede oldukları da bilinmiyor. Adeta yer yarıldı da içine girdiler. 
Bu öğrendiklerim karşısında kanım dondu. Bir insanın genç kalabilmek için, ölümsüz olabilmek için, her sene binlerce çocuğu hayal gücünü bile aşan, işkenceler yaparak katlettirdiğini öğrenmek kanımı dondurdu. Eğer bu gerçek olmasa bile, böyle bir ihtimalin vâr olması dâhi beni dehşete düşürdü. Ne kadar pislettiler bu dünyayı, bu ne hırstır? Konuştuğumuz şeylere bakın. Bütün argolar masum kalıyor bu yaratıkların yanında. Tuvalete gittiklerinde gördükleri manzara temiz kalıyor onların yanında!!
Yalnız belirtmek istediğim bir husus var:
Bir firmaya, asıl olarak kurucusuna sen çocuk kaçakçılığı yapıyorsun demek çok ağır bir itham. Eğer bir şeyi iddia ediyorsak ona delil getirmeliyiz. Bunu sadece wayfair'e bağlamak da yanlış olur. Bu sadece bir iddia, ama dünyada bunu yapanlar wayfair olmasa da başkaları olabilir. Burada asıl faili wayfair olarak değil, meseleyi ve delilleri bir bütün olarak görmeliyiz, ki wayfair dışında bir çok firmaya bu söylendi hatta Türkiye'de Trendyolda fahiş fiyatlara ürün sunan bir firmaya da söylendi. Bunun dışında pedofili ve yine çocuk kaçakçılığı ile 2016 senesinde Abd'de "Pizzagate" olayı başkanlık seçim döneminde viral olan tartışmalı bir komplo teorisidir. Şahıslara bağlamak değil, meseleyi bütünleştirmek gerekiyor. Delil olarak gösterilen; İnternette, başta Twitter'da görseller var, ama ispatlanmış bir şey yok deniliyor. Amacım sorgusuz inanmanız değil sorgulayıcı olmanızdır.
Özellikle de İslam dinine ve çocuklara büyük bir savaş açılmış durumda. Nesli ifsad etmeye, fıtratı bozmaya, önce çocuklardan başladılar, çünkü böylece nesiller onların istediği gibi yetişecek. Yetişkinleri de geçin, "çocukları" translaştırmaya başladıkları gibi, Lgbt'yi normalleştirmeye başladıkları gibi, daha bir çok planları var ve bunları gerçekleştirmek için çok çalışıyorlar. En acı olan ise onlar gittikçe bunu başarıyorlar. Yeni dünyamız bu işte. Rusların yayınlamış olduğu bir videoyu izledim: Annesi ve babası olmayan bir çocuğu evlat edinmek isteyen bir aile(!) çıkıyor. Çocuk onu evlat edinen babasına, annesini sorduğunda karışısında bir erkek görüyor ve bu oğlan çocuğa annesinin(!) aldığı hediye ise kırmızı bir elbise! Evet yeni dünya düzenimize hoşgeldiniz değerli uykucular, ve hala bunu destekleyen, savunan özgürlükçü, eşitlikçi, adaletli(!) insanlar. Çocukların hayatını karartmak için, kadının değer ve konumunu bitirmek için, cinsiyetsiz bir toplum var etmek için ve İslâm'ı yok etmek için girdiğiniz bu yoldaki pis emellerinizi yok edeceğiz. Bizim umudumuz tamdır, çünkü Allah azze ve celle izin vermediği sürece onların kokuşmuş hedefleri sadece hayalden ibaret kalacaktır.
UNUTMAYIN ARTIK SAVAŞLAR; SİLAHLARLA DEĞİL, AKILLARLA YAPILIYOR. NAMLUNUN UCUNDA İSE SAVAŞIN VE ZAFERİN SADECE SİLAHLA YAPILDIĞINI ZANNEDEN SİZLER VARSINIZ!!!
Selam ve dua ile
 
MERYEM MARUF
04.08.2020
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu zihniyete sahip insanlar her zaman bu yeryüzünde vardı ve varolacak, Lut kavminden tutunda kendi kızıyla kızkardeşiyle evlenen insan Tanrı’lara tanıklık eden bir gezegen burası ..Yüreğinizden sevgiyi eksik etmeyin kimse kendi istemedikçe uyanmayacaktır...Sevgiyle kalın

jale kasap 
 16.08.2020 21:00
Cevap :
Öncelikle yorumunuz için Allah razı olsun diyorum. Evet bu zihniyette insanlar her zaman vârolacak, cehennem de var.. Burası dünya onlar var ise bizlerde varız. Bazen bütün uyuyanları uyandırmaya tek bir uyanık yeter. Biz uyanıklar olarak ya da uyanık olduğumuzu düşünenler olarak üzerimize düşeni yapalım, ve bu sırada da uyuklamayalım. İnsanların akıl ve yaşam dünyalarına biraz dokunabildiysek ne mutlu. Gerisini de Allah azze ve celle'ye bırakalım. Elimizden geldiğince mücadele etmek bizim insalık görevimizdir. Çünkü yaşamak direnmektir! Sevgiyle kalın.  18.08.2020 14:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 243
Kayıt tarihi
: 03.06.20
 
 

Her kafatasının içinde bir şeyler dolaşır. İşte bende içerde olanları ve yüreğimde hissettiklerimi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster