Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Temmuz '06

 
Kategori
Projeler
Okunma Sayısı
1292
 

Şimdi Hareket Zamanı!

Şimdi Hareket Zamanı!
 

Junior Chamber International (JCI) Genç müteşebbiler derneğinin üyesiyim. Dünyanın önde gelen liderlik ve girişimcilik organizasyonlarından biri olan JCI, üyelerinin liderlik vasıflarını geliştirerek toplumda pozitif değişimi gerçekleştirmeye katkıda bulunmayı amaçlayan bir dernek.

JCI bünyesindeki çesitli projelerden biri olan "Hareket Zamanı" adını verdiğimiz projemizin direktörüyüm. Amacımız, engelli sorunlarına dikkat çekmek. Ülkemizde sayıları 10 milyonu bulan engelli bireyler, toplumun ortak temel gereksinimlerine (sağlık, eğitim , meslek ve iş edinme) ilişkin hizmetlere ulaşabilme açısından diğer bireylerle eşitsiz bir konuma sahip.

2005 yılında ilki gerçekleştirilen projede, sponsorluk katkılarıyla 45 engelliye, 4 işitme engelliler ilköğretim okuluna ve bir görme engelliler derneğine bilgisayar bağışında bulunduk. Bağışta bulunduğumuz engellilere, ECDL sertifikası alabilmeleri için e-learning ile bilgisayar eğitimi alma imkanı sunduk.

Bu yıl 2.sini düzenliyoruz. 5. Kasım 2006'da Engellilerle birlikte Avrasya Maratonu'na katılıyoruz. 5 Kasım öncesi ise, Ekim ayında üniversitelerde paneller düzenleyerek hem gençleri bilinçlendirmek, hem de Avrasya Maratonu'na katılımı arttırmak istiyoruz.

Detaylı bilgi almak isterseniz www.hareketzamani.net adresini ziyaret edebilirsiniz.
Projemize sağlayacağınız katkı için şimdiden teşekkür ederim.

Unutmayın 5 Kasım'da hep beraber hem kıtaları hem de engelleri aşıyoruz.
Hepinize güzel, engelsiz günler dilerim.

JCI Istanbul Subesi: www.jcistanbul.org

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba, Ben özel bir sağlık kuruluşunda Laboratuarlardan sorumlu pazarlama müdürü olarak çalışıyorum. Geçmişte Koç grubunda yıllarca çalıştım, yaptığım ulusal sosyal sorumluluk kampanyaları var ve iletişimde de uzmanlığım Sosyal Sosyal alanında. Size yardımcı olmak isterim. YOĞUN İŞ HAYATI İÇİNDE BENDE HAYATIN GÜZELLİKLERİNİ YAKALAMAYA ÇALIŞIYORUM SİZE KOLAY GELSİN.

Pepton 
 16.12.2008 11:51
 

Sayfanıza gözatınca bir yazı bir yorum ve bir mesajla karşılaştım ve düzeni değiştirmeye karar verdim İki yorum olmalıydı en azından. Ben onu yaptım işte. Daha fazla yazsanız zira kalem küheylan gibidir o da satırlarda koşmayı koşturulmayı bekler...Selamlarımla

Ahmet SEVEN 
 27.03.2007 19:40
 

tebrikler!!!

Mehmet 
 12.07.2006 17:46
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 964
Kayıt tarihi
: 11.07.06
 
 

Endüstri mühendisiyim. Bilgisayar yazılım firmasının genel müdürüyüm. Yoğun iş hayatı içinde&..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster