Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Temmuz '17

 
Kategori
Alışveriş - Moda
Okunma Sayısı
30
 

Şimdi Ortadoğu!

Şimdi Ortadoğu!
 

Gidiniz Ortadoğu İslam ülkelerine bakınız, Evrim teorisi okullarda öğrencilere okutulmakkta, bizde tartışmaya açıldı bu konu.

Geri kalmış ülkeler diye nitelediğimiz İslam coğrafyasında din eğitimlerinin yanısıra bilimsel eğitimin noktası virgülüne kadar verilmekte hatta o ülkelerin bireyleri neredeyse yüzde yüzü İngilizce konuşabilmektedir.

Gerçi Avrupa Birliği yakın gelecekte dağılma sürecine girecektir ama (çünkü AB sırf Türkiye'yi Ortadoğu projesine hazırlamak için kurulmuş ve sürecini tamamlamak üzeredir) eğer devam ederse Ortadoğu İslam ülkeleri Türkiye'den önce Avrupa Birliğine gireceğinden hiç şüphe duymam.

Yüz yıl önce hazırlanmış olan projede Türkiye'yi belli standartta tutup, asıl hedefin Ortadoğu olduğu şeklindedir.

Türkiye'ye Atatürk ilkeleriyle belli bir ivme kazandırılarak kapitalist düzenin kapısı aralanmış ve Atatürk ile birlikte Türkiye'nin daha fazla aydınlığa çıkmaması için de uzun zaman diliminde etki yapan ilaç ile maalesef hayatına son verilmiştir.

Bunu yapan kim? Amerika-Emperyal ülkeleri!

Arkasından Köy Enstitüleri kapatıldı ülkenin eğitim seviyesini düşük tutmak ve düşünemeyen sorgulayamayan toplumu oluşturmak adına.

Böyle bir toplumla istenilen siyasi partiler iktidara getirilerek ülkenin tüm kaynaklarını 60-70 yılda yabancı sermayenin eline geçmesi sağlanmıştır.

Amerika ve emperyal ülkeleri derken aslında tüm bu icraatların sorumluları dünyayı yönetmekte olan silah ve petrol tuccarları dolar milyarderleri dir!

Bu tuccarların asıl hedefleri Ortadoğu'dur!

Yani Büyük Ortadoğu Projesi'dir!

Amaç, Türkiye ile İslam coğrafyasındaki ülkelerle yeni global ekonomi sistemiyle eşitlemektir. Yakın zamanda Ortadoğu'da Amerika'nın kendi desteklemiş olduğu liderleri başa getirmek için seçimler gerçekleşecek ve Serbest Piyasa Ekonomisine doğru geçiş sağlanarak tıpkı ülkemizde olduğu gibi Ortadoğu ülkelerindeki varlıkların emperyal ülkelerin eline geçmesi sağlanacaktır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2325
Toplam yorum
: 1110
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 447
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

25.05.1960 doğumlu. Üniversite terk. Müzik, seyahat ve tiyatro sever. Antalya Devlet Tiyatrosu'nd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster