Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hacettepe Üniversitesi  İngiliz Dil Öğretmenliği mezunu Ayperi Ferda Oral, Hakk yolunda ilim sahibi üstatlardan, Metafizik, Parapsikoloji, Kuantum Düşünce, Müzikterapi , Hareket Terapisi, Spiritüalite, Kadim Bilgelikte Kendini Bilme, Sufizm, Hz. Mevlana ve İbni Arabi Öğretileri, Kadim Nefes Öğretileri, Tasavvufta Nefesler,..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kalp sırrına erenler neler yapar bilir misin?

Günümüz dünyasında beşeri süreçlerin içinde kaybolan insan odağına, Kuran'a,hadislere, ariflerin sözlerine dayalı bilgileri aktararak önemli bir görev üstlenmektesiniz.İlminiz daim olsun. İşte ey şanı yüce ismi azamı taşıyan, Sen bütün tehlikeli durumlardan kurtulacaksın. Sonunda selamete ereceksin. Erdin ve bu kün emri ile oldu. Sonsuz şükürler olsun.(Celcelutiye-85)

14 Ekim 2014 23:07
Pluton'a seyahat

Dürüstlük şevkat merhamet gibi bizlere şifa veren duyguların dünyamızı terk edip Plutona gitmemeleri için hayatımızı bu duygular yönünden zenginleştirelim İnşallah.Metaforik bir anlatımla olayı güzel irdelemişsiniz. Elinize sağlık.

27 Haziran 2014 14:46
Çocuğunuza dokunmayın, sarılın…

Değerli Arkadaşım , bloglarında toplumsal,sosyal ve ruhsal içerikli önemli konulara vurgu yapıyorsun.Zevkle takip ediyorum.Bu yazında da yine Türk toplumunda es geçilen bir konuya değinmişsin..Bizler bize öğretildiği üzere dokunmakla ilgili blokajlara sahibiz..Dokunacağımız kişi çocuğumuz dahi olsa önümüze bir engel koyuyoruz..Halbüki yemek içmek gibi önemli bir ihtiyaç bu .. Dokunup sarılmak koklamak..Bir kez daha hatırlattığın için teşekkürler..

18 Mayıs 2013 17:46
 
Toplam blog
: 98
Toplam yorum
: 95
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 5510
Kayıt tarihi
: 06.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster