Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ekim '18

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
140
 

Sinan Akyüz ve Hayattaki Tesadüfler

Sinan Akyüz ve Hayattaki Tesadüfler
 

Sinan Akyüz ve Hayattaki Tesadüfler


Belki de Sinan Akyüz’ün kitaplarını okumak bir çok okurda bağımlılık yapıyor olsa da ben özellikle kendi hayatımdan hikayeler bulduğum için okuyor ve her biten kitabın arkasından bir diğerini okumak için sabırsızlanıyorum. Her kadının ya da şaşırtıcı olacak ama her erkeğin de yazdığı hikayeler de mutlaka hayatlarından birer parça bulacağı Sinan Akyüz’ün eserleri ile henüz tanışmadıysanız, tanışmak için daha da geç kalmamanızı tavsiye ederim.

Sıralaması hakkında hiç bir fikrim yok, ben önce İki Kişilik Yalnızlık kitabını okuyup hayatıma yep yeni bir yön vermiştim. Bu durumu fark ettiğim de aslında diğer kitaplarında da hayatımdan kesitler bulup yön verebileceğimi düşünerek hemen Yatağımdaki Yabancı kitabını okumaya başladım. İnsanın yatağındaki yabancı ile hayatındayken yüzleşmesi epey ağır geliyormuş, onu fark ettim ve devam eden ilişkimin daha fazla sırlar üzerine kurulmasını istemediğim için bitirmeye karar verdim. Sanırım hayatımın ikinci doğru kararıydı ve bunu yine Sinan Akyüz sayesinde başarmıştım. Sinan Akyüz’ün hikayeleri insanı içine çekip tuhaf doğrular gösteren ve mutlaka yaşanması gereken acıları hissetiren harika mevkilerde...

Şimdilerde Aşk Başka Evde kitabını okuyor ve beni nerelere götüreceğini merak ile bekliyorum. Bu kitabına başlarken normalde hiç alışkanlığım olmayan bir şey yaparak kitabın arkasındaki bir kaç cümlesini okudum. Sanırım o an bu kitabın beni nereden yakalayacağını bulmuştum. Henüz başıma gelmemiş olsa da bir gün başıma gelmeyeceğinin hiç bir garantisi yoktu. Hayatını tedirgin olmadan ve sadece mutlu olmak için yaşayan her kadının ve hatta her erkeğin başına gelebilecek bir hikaye ile karşı karşıyayım. Sonunu henüz getiremediğim ama getirdiğimde mutlaka ‘’ işte benim hayatıma dokundu ‘’ diyebileceğim bir noktası olacağına çok eminim.

Özellikle kadınların mutlaka okuması gereken ve okurken yazdığı cümleleri sindirerek hissetmesi gereken bir yazar olduğunu belirtmek isterim. açık ve akıcı cümleleri ile sizlere resmen o anları yaşaratrak gösterecek ve kendinizi bir kaç kere daha sorgulayacağınız bu 3 kitabı dışında peşi sıra gelen daha bir çok kitabı mevcuttur. Sırasını önemsemeden ve hiç vakit kaybetmeden okumaya başlamalısınız. Hayatlarınızıın fark edemediğiniz noktalarına dokunulduğunda rahatladığınızı ve yüzleşmenin ne kadar keyif verici olduğunu yaşayacaksınız.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 
Toplam blog
: 99
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 105
Kayıt tarihi
: 30.03.18
 
 

Merhaba :) Herkesin yazmaya olan isteği ve hayranlığı ile burada buluşabiliyor olmasından çok büy..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster