Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Ağustos '12

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
215
 

Sinan Engin, Rasim Ozan'ı döver mi?

Sinan Engin, Rasim Ozan'ı döver mi?
 

"Derin Futbol" diye bir program var, mutlaka izleyeniniz vardır. Zaten programın isminden malum ki, futbolun futbol kısmı değil derin! kısmı işleniyor. Programın gülüyse! Rasim Ozan Kütahyalı.......

Sürekli bağırarak konuşan ( ki bağırmasına rağmen çoğunlukla ne dediği pek anlaşılamıyor), futboldan pek çakmayan, fanatik derecede tuttuğu takımın tarafı olan, işin futbol kısmıyla değil de daha çok katılan konukları gaza getirme, ağızlarından laf alma, gerekirse ufak yollu kavga çıkarma halleriyle reytingi artırma gibi işlevleri olan Rasim Ozan, program arkadaşları için tam bir sabır sınama yolu. 

Dün akşam programı izlerken Sinan Engin'in yüz ifadelerinden çıkardığım sonuç şudur ki, Rasim Ozan için tehlike çanları çalıyor! Sürekli lafa karışan, kimseyi konuşturmayan, dağlara taşlara ilgisiz alakasız mevzuları karıştıran Rasim Ozan'ın Ahmet Çakar'la arasında programı sunan zat oturduğu için o taraftan biraz sağlamda, ama Sinan Engin tarafı ( bir de Sinan Engin'in cüssesi düşünülürse) tehlike arz ediyor. Rasim Ozan bağırırken Sinan Engin'in mimiklerine dikkat edenler mutlaka aynı tehlikeyi sezinlemiştir. Sen sen ol Rasim Ozan Ahmet Çakar tarafına geç, Sinan Engin eski bir futbolcu ve düm düz bir insan olarak senin çevirdiğin laf entrikalarına daha  fazla dayanamayacak, benden söylemesi. Her an sağından okkalı bir tokat yiyebilirsin, ya da belki boğazına sarılır.

İşin şakası bir yana son zamanların revaçta yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, bana göre artık eski kimliğinden uzaklaşmış, gittikçe şovmen tarza kaymıştır. İşin siyaset kısmında biraz daha başarılı yorum ve programlar yapan zat, futbol programlarının cazibesine dayanamamış olsa gerek, bu programların da müdavimi olmuş durumda.

Ancak benim acizane tavsiyem; futbol ve spor senin işin değil, reyting yapmakta başarılıyım dersen ona katılırım ama reyting yapmak da çok zor bir mevzu değil. Evlilik programlarındaki kavgalar da en az senin kavgaların kadar revaçta. Geç siyasetini yap, iktidara yakın olmanın keyfini çıkar. Memlekette tek keyfi futbol olanların keyfini kaçırma! Ha sen " beyenmiyorsanız izlemeyin kardeşim " diyebilirsin, ama senin yüzünden izlemeyi çok istediğim Ahmet Çakar ve Sinan Engin' e yazık oluyor. Hatta  tek başına ya da eşinizle bir söyleşi, siyaset programı yap, belki daha fazla izlenirsin....... Ama sevgili beyefendi futbol programlarından lütfen uzak dur!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 164
Toplam yorum
: 102
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 663
Kayıt tarihi
: 21.10.10
 
 

İnşaat Mühendisiyim, olaylara anlık değil öncesi ve sonrasıyla bakmaya çaba gösteririm. Dağ havas..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster