Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Şubat '08

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
337
 

Sınav

Sınav
 

Hayatımız sınav derler, evet öyledir hayatımız sınav, çocukluktan başlar sınanmak, oyuncaklar bile o zamanlar için bizim sınavımızdır. Bir çocuk oyuncağını arkadaşına verirse o çocuk sınavı geçerdi bunun geleceği iyi derlerdi...

Çocuk okula başlar arkadaşıyla sırasını paylaşır oda çocuğu sınamak içindir eğer çocuk sıra arkadaşıyla iyi ise yine derler bu çocuğun geleceği parlak... Sonra zaman gelir geçer sınavlar geçer en büyük sınavlardan birisi gelir...

OKS (orta öğretim kurumları sınavı) sanki sınava aileler girecek! Kimi OKS senesi başlar çocuğunu yormaya kimi 3 yıl kimi 4 yıl... önce... Haklılar mı acaba? Bu sınav hayatımızı mı çiziyor? Bu sınavı kazanamazsak hayatımız parlak olmaz mı?

Hani biz arkadaşımızla oyuncağımızı paylaşıp iyi not almıştık sınavdan? Hani biz arkadaşımızla sıramızı paylaşıp iyi not almıştık sınavdan? Bu sınavda onlar gibi bir sınav değil mi neden bu telaş? Neden?!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

İnşallah gireceğin sınavlarda başarılı olursun arzu ettiğin eğitimi alır vatanına ve milletine faydalı bir insan olursun. Şimdi den sana hayatında başarılar diliyorum.

Ahmet Üstündağ 
 28.02.2008 23:02
Cevap :
çok teşekkür ederim saygılarımla..  11.04.2008 21:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 481
Kayıt tarihi
: 04.07.07
 
 

1994 konya doğumluyum. 8. sınıfta eğitim görüyorum yazmak hayatımdaki en önemli unsurlardan birtanes..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster