Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazdığım Kategoriler

 
Çok yaşa sen Sezen Aksu

politik söylemleri o kadar da önemli değil. Önemli olsaydı O'na çoktan küsmüştüm. Gerçi, bu dağa küsen taşvan örneği gibi olurdu. O'nun en önemli yanı sözleri,besteleri, felsefesi, kısacası yaşadığı ve bizlere yaşattığı her duygu... Yaşamımda ilk kez farkına vardığım bir sanatçı kendisi. O'nu bilinçsiz olarak 8-9 dokuz yaşlarımda, yarı bilinçli olarak 12-16 yaşlarımda ve tam bilinçli olarak da 16 ve şu ana kadar dinledim ve dinliyorum da. O'nu dinlemek demek sadece şarkılarını ve sözlerini dinlemek değil, özümsemek ve yaşama uygulamak demek. Beni ailem yetiştirdi ama duyguyu, aşkı, şiiri de öğreten Sezen Aksu'dur. Bir nasıl bu kadar geniş bir yelpazeye sahip olabilir? Bunu anlayabilmek pek de mümkün değil.Belki de onun için Sezen Abla'yı seviyoruz, benliğimize katıyoruz.

24 Mayıs 2011 11:14
Simav depreminin düşündürdükleri

ve diğer deprem bölgelerinin de çılgın deprem projelerine ihtiyacı var ama onlarından iktidara devam edebilmeleri için İstanbul'u üçe bölmeye ve bilmem kimlere rant sağlamaya ihtiyaçları var.

21 Mayıs 2011 14:17
Evlilik programları

artık bu evlilik poğramları zaten kalitesizdi ya bu sene iyice zıvanadan çıktılar. Ne yalan söyleyeyim yemek yeme saatime denk geldiği için o saatte(18.30.19.00) biraz bakıyorum Gerçekten bir adama talip olarak gelen bayan hemen mikrofonu kapıp şarkı söylemeye başlıyor. Ses de tavukları civcivden mahrum edecek cinsten. Umudu albüm teklifi almak... Sözde değerlendirme yapan jüri de zaten sanki şarkıcı camiasından... şarkılar, türküler... Galiba şöhret olmanın yolu artık oradan geçiyor. Hiç olmazsa yeteneklileri çıkarsalar bari. Selamlar.

20 Mayıs 2011 10:01
 
Toplam blog
: 309
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 380
Kayıt tarihi
: 13.09.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster