Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Ağustos '16

 
Kategori
Estetik / Güzellik
 

Sivilcelere 3 S.O.S çözüm

Sivilcelere 3 S.O.S çözüm
 

Sivilce oluşumunu engellemek için özel maskeler ve düzenli cilt bakımları ile cildinizi her daim temiz tutmanız gerekiyor.


1. Cildinizi buhar banyosunda şımartın:

Sivilcelerin olduğu bölgeleri yatıştırmak ve tıkalı gözenekleri açmak için en iyi çözüm yollarından biri içine papatya kattığınız buhar banyosu. Böylelikle cilt bir sonraki adım olan bakıma da hale geliyor. ? ?2. Düzenli bakım maskesi uygulayın?Özel kil maskeleri sivilceleri çıkma aşamasında önleyici etkisi bulunuyor. Dolayısıyla haftada en az bir kez düzenli olarak yüzünüze kil maskesi uygulayın. 30 dakika beklettikten sonra yüzünüzü termal su spreyi ya da tonik ile ferahlatabilirsiniz. ? ?3. İyileştirici etkili kremler kullanın?Sivilceniz çıkmış, oldukça da kötü görünüyor… Onu yok etmenin yolu içeriğinde çinko, ‘calendula’ ya da eczaneden alacağınız yoğun içerikli bir çay ağacı yağı (tea tree oil) kullanmak olacaktır. Bir miktar cildinize sürün ve gece boyunca etki etmesini bekleyin.

2. Düzenli bakım maskesi uygulayın:

Özel kil maskeleri sivilceleri çıkma aşamasında önleyici etkisi bulunuyor. Dolayısıyla haftada en az bir kez düzenli olarak yüzünüze kil maskesi uygulayın. 30 dakika beklettikten sonra yüzünüzü termal su spreyi ya da tonik ile ferahlatabilirsiniz. ? ?3. İyileştirici etkili kremler kullanın?Sivilceniz çıkmış, oldukça da kötü görünüyor… Onu yok etmenin yolu içeriğinde çinko, ‘calendula’ ya da eczaneden alacağınız yoğun içerikli bir çay ağacı yağı (tea tree oil) kullanmak olacaktır. Bir miktar cildinize sürün ve gece boyunca etki etmesini bekleyin.

3. İyileştirici etkili kremler kullanın?:

Sivilceniz çıkmış, oldukça da kötü görünüyor… Onu yok etmenin yolu içeriğinde çinko, ‘calendula’ ya da eczaneden alacağınız yoğun içerikli bir çay ağacı yağı (tea tree oil) kullanmak olacaktır. Bir miktar cildinize sürün ve gece boyunca etki etmesini bekleyin.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 142
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 704
Kayıt tarihi
: 27.04.16
 
 

Almanya'da doğdu. Oradaki öğreniminin ardından üniversite eğitimi için Türkiye'ye döndü. Gazeteci..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster