Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ağustos '09

 
Kategori
Psikoloji
Okunma Sayısı
650
 

Siyah beyaz filmin devamı

Siyah beyaz filmin devamı
 

Bambaşka alemlerde, bambaşka insanlarla, başka sesler, başka bakışlar, başka gözler gördüm! Anlamaya, tanımaya, duymaya çalıştım! Gözlerimden mutluluk çıktı ama en fazla gözyaşı döküldü. Duyduğum ses baktığım yer, gördüğüm gözler aslında YOKMUŞ! Hiç de olmamış, sadece bir HAYAL'miş...!!

Sonra tekrar gözümden akan yaşları sildim, buğulu camlar arkasından tekrar baktım, görmek, duymak istedim. Buğulu camlar arkasından tanıdık bir ses, bir bakış, bir göz gördüm. İşte yıllar öncesinden kaybettiğim gözler dedim. Sesine ses verdim, gözlerine baktım uzun uzun! Kalabalıkta birbirimizi kaybedip bulduğumuz bu ana kadar kaybettiğimiz anları yaşadık. Konuştuk saatlerce, günlerce!Kaybolmadan önce bile konuşamadıklarımızı konuştuk! Güldük ama birlikte! Mutlu olduk ama birlikte! Sanki SiYaH_bEyAz bir filmin devamı gibiydik. Artık hayatımız SiYaH-BeYaZ değil, renkli gökkuşağı gibi olacaktık! İnandırdı, inandırdım, İNANDIK ama birlikte!

Sonra tekrar buğulu gözlerimi sildim ve ona bir de net gözlerle bakmak istedim! Baktım hemde uzun-uzun sesini duydum, saatlerce dinledim uzun-uzun! Ama bulduğum kişi o değilmiş. Tıpkı SiYaH-BeYaZ filmler gibi eskimiş, seçilmez, tanınmaz hale gelmiş.

Durdum, düşündüm kollarımı açtım. Rüzgar'a bıraktım kendimi sessizce rüzgar'ı dinledim. Bana anlatsın gerçeği!! DUYAMIYORUM artık.., GÖREMİYORUM......, , ,

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 467
Kayıt tarihi
: 22.09.07
 
 

Bahar aylarından birinde Ankara'da merhaba dedim yaşama. Ziraat Fakültesini bitirdikten sonra Ank..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster