Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ekim '17

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
332
 

Siyah İnci Dikkatleri Çekmeyi Başardı

Siyah İnci Dikkatleri Çekmeyi Başardı
 

Star Tv’nin idealı dizilerinden olan Siyah İnci, ilk yayın gününde bekleneni verememişti. Yayına girdiği günde maç olması reytingini bir hayli düşürmüş, istenen sıradan yarışa başlayamamıştı. Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Berk Hakman’ın başrollerini paylaştığı dizi 2.bölümüyle reytinglerde ilk 5 çıtasını yakaladı.

Aslında bu durum bekleniyordu!

En azından ben ümit etmiştim. Doğrusu bir dizinin bitmesi benim için emeğin yok olması demek. Bu yüzdendir ki hiçbir dizinin bitmesini istemiyorum. Siyah inci, bu bölümü ile istediği yere gözünü dikti ve gün geçtikçe yerini sağlamlaştıracak.

Doğrusunu söylemek gerekirse şu “Psikopat” Vural, çok esnek bir karakter, senaryoda “sayko” örüntüsü diziyi taşıyabilecek kadar kuvvetli. “Aman, sen de amma psikopatsın!” demeyin bazı “Kötü karakterler” vardır ki nefret ve sevgiyi bir arada yaşatırlar insana.

Ben Vural’dan nefret ettim, öyle nefret ettim ki bir tokatta ben atayım istedim. Ama onun zavallı deli, hastalıklı hali benim ona acımama ve sevmeme de neden oldu. Bu Vural’ın değil Berk Hakman’ın “Psikopat Vural”a verdiği candan kaynaklandı. Berk Hakman’ın “hastalıklı karakter” oynamaktaki oyun gücü, Vural’da zirve yaptı. Hazal- Kenan aşkı bekleyenler bir anda Hazal- Vural karakterinin öyküsüne kendini kaptırdı. Sosyal medya  “Vural” diye inledi.

Vural, Berk Hakman’ın oyun gücü ile öyle bir karakter oldu ki her bölümü merak ettirecek kadar kudreti eline geçirdi.  Sosyal medya reytinglerinde en çok konuşulanlar da 2.sırayı kapması Vural’ın başarısıdır.

Tabi ona destek veren bir karakter daha var, Vural kadar psikopat olmasa da “kendinden nefret ettirmeyi başaran” bir karakter, Ebru! Ebru karakterini oynayan Melis Sezen de çok başarılı.  Vural kadar olmasa da Ebru’da nefretlik! Bu 2 karakterin içinde döneceği kaotik, korkulu, sayko durum çok katastrofik bir sevda yaratacaktır. İzleyen her geçen gün biraz daha diziye bağlanacaktır.

Tebrikler Berk Hakman, tebrikler Siyah İnci, yolunuz ışıklı olsun!

Hayatta yürüdüğünüz yolun ışıklı olması dileği ile…

http://blog.milliyet.com.tr/eceer

eceer6@gmail.com

https://twitter.com/eceer6

https://www.facebook.com/eceeryazilari

 https://www.facebook.com/dizisin

 https://www.facebook.com/EceERFanClub

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 770
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3700
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster