Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Mart '12

 
Kategori
Sinema
Okunma Sayısı
606
 

Siyahlı Kadın

Siyahlı Kadın
 

Sevgili Harry Potter’ımız büyümüş de baba olmuş. Fragmanlarını ilk gördüğüm andan itibaren içimde büyük bir seyretme arzusu uynadı. Zaten mistik ya da hayalet hikayeleri olan filmleri severim neden olmasın dedim. Sevgili arkadaşımıda yanıma aldım filmi izledim.

Ufak bir çocukken sihir dünyasına adım atan büyüdükçe bu işte ustalaşan bir karakterden sonra  baba karakteri sevgili Potter’ımıza oturmamıştı. Sakalları olsa da hala toy bir görüntüsü vardı. Karısını kaybeden tecrübesiz bir baba olarak senaryoya uyum sağlamakla birlikte bende hayal kırıklığı yarattı.

Senaryo oldukça zayıftı. Daha önceki gerilim filmlerinle kıyaslamaya bile giremeyeceğini düşünüyorum. Çünkü olay başlıyor ve bitiyor. Yani sizi merak ettiren sürükleyici bir senaryo bekliyorsanız fiyasko diyebiliriz. Fragmanlar bile daha heyecanlı… Efektler idare eder. Müzik oldukça etkileyici olmakla birlikte tek başına anlam taşımıyor. Üstelik kurgu başından belli. Sizi siyahlı kadın korkutacak… Keşke daha farklı korkutabilseydi… Düşünüyorumda bu tarz yapılmış en unutamadığım film Nicole Kidman’ın “Diğerleri” filmiydi… Merak edip izlememiş olan varsa aslında oldukça eski olan bu filmi izleyebilir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 677
Kayıt tarihi
: 23.10.09
 
 

İstanbul'da yaşıyorum. Bilgisayar Eğitimi veren bir firmada satış ve organizasyon görevi yapıyoru..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster