Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Ocak '08

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
196
 

Siyasetçiden beklediğimiz

Uzun zamandan beri bizi yöneten siyasetçiler ülke gelecegi ile ilgili plan, proje geliştirecek, halkın yaşam koşullarını daha yaşanabilir yapacak hiç bir girişimin içinde bulunmadılar. Zira bu beklentilerimiz onlar için öncelikli konuları oluşturmamaktadır. Sansasyon yaratacak, çogunluğun, yüzeysel olarak dikatini çekecek konularla zaman geçirmek onlar içinen verimli girişimleri oluşturuyor.

Son günlerde sayın liderlerin turban konusuna ayırdıkları zamanın çokluğuna ve süresiz oluşuna dikkat ediyorum. Sonuçta başkaca yararlı ve yorucu işe ne zamanı, ne de enerjilerinin kalmayacağını düşünüyorum.

Liderlerimiz bildikleri tarzda ülkemize ve halkımıza yararlı olmaya çalışıyorlar. Eger halkımız bu liderlerden ülkemizi kısa zamanda dogalgaz için Rusya ve İran'a, Güneydoğu güvenliği için ABD ye yalvarmayacak çözümler üretmelerini bekliyorsa, o zaman halkımız lider seçimindeki krıterleri ciddi olarak değiştirmelidir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Çok anlamlı ve nitelikli bir yazıydı. Tespitlariniz çok yerinde ve gerçekçi...Milliyet ailesi ve MB çatısı altıda başlattığınız yazarlığı kutluyorum. Aramıza hoşgeldin...

Yaman Hasret 
 26.01.2008 13:17
 

MAALESEF, ŞU ACI BİR GERÇEKTİRKİ ÜLKEMİZDE, HALK İÇİN LİDER OLACAK KİMSE YOK.HERKES SEÇİLENE KADAR, HALKIN YANINDAYIZ, HORTUMCULARI ŞÖYLE YAPACAĞIZ, BÖYLE YAPACAĞIZ, DOKUNULMAZLIKLARI KALDIRACAĞIZ...., DİYORLAR, DİYORLAR, AMA BAŞA GELDİKLERİNDE İSE, OĞULLARINA GEMİLER, FERİBOTLAR ALIYORLAR, YİNE, SİZ VE BİZLER BANKALARDAN 3-5 MİLYARLIK KREDİ İÇİN İNİM İNİM İNLETİLİRKEN, OĞULLAR TRİLYONLUK TEŞVİK KREDİLERİNİ ÇOK RAHATLIKLA ALABİLİYORLAR....YANDAŞLARA DEVLETİN OLANAKLARI, DAVETİYE USULÜ İHALELERLE ALTIN TEPSİ İÇERİSİNDE SUNULUYOR.HAA ŞUNU DA SÖYLİYEYİM, HALK AKP'YE BİR KURTARICI GÖZÜYLE BAKMIŞTI.TABLO İŞTE ORTADA.PEKİ BİR BAŞKASI GELSEYDİ NE OLACAKTI? SONUÇ DEĞİŞMEYECEKTİ.DÜZEN AYNI DÜZEN OLACAKTI VE SADECE AKTÖRLER DEĞİŞECEKTİ... MİLLETVEKİLLERİNİN DOKUNULMAZLIĞI KÜRSÜ İLE SINIRLANDIRILMADIKÇA DA BU BÖYLE GİDECEKTİR... SİGARASIZ VE SAĞLIKLI BİR YAŞAM DİLİYORUM, ATİLA KARAKULLUKÇU

Atila Karakullukçu 
 25.01.2008 18:32
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 313
Kayıt tarihi
: 23.01.08
 
 

Emekli 67 yaşında yüksek egitimli. Okumayı seven biri. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster