Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Mart '16

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
108
 

Siz de kendinize özel ücretsiz blog açın

Siz de kendinize özel ücretsiz blog açın
 

ücretsiz blog


Bir çoğunuzun merak ettiği ve bazı klışe tavsiyeler dışında size bir web alt yapısı sunmadığını biliyoruz. Bu kısımda Blog yazmak isteyebileceğiniz bazı tarzlı yerleri sizlerle tanıştırmaya çalışacağız.

Haber bazlı bir blog açmayı düşünüyorsanız Blog Milliyet sizin için kesinlikle ilk sırada olması gereken bir yer. Kendinize dair içerikleri yazabileceğiniz bir blog olduğunu söylemek zor daha fazlası gerekli Blog Milliyet için, bu da kaliteli içerikler şartıdır. Milliyet editörleri yazılarınızı okuycak ve onaylıyacaktır. 

Turizmciler içinse çok fazla bir blog alt yapısı yok. Ama bir tane kaliteli bir yer var. Daha önce tanışmış olabilirsiniz "Yeri.org" adresi sizlere blog hizmeti sunuyor. Hemde kaliteli bir alt yapıyla. Yeri blogları içerisinden açacağınız blogla sizde para kazanabilir ve kendi blogunuzda istediğiniz yazıyı paylaşabilirsiniz.

Genel Bloglar içinse Google tarafından sağlanan ve bir çoğunuzun bildiği bir adresi paylaşacağım. Blogspot.com 'dan bahsediyorum. Blogspot adresi açabilmek için Blogger üyeliği almanız ve üyelik sonrası için blogunuzu tasarlamanız gerekmektedir.

Wix .com'de bir diğer tavsiyemiz fakat geniş kapsamlı kullanım için Wix sizden bir üyelik ister. Wix'de blog mantığı içeren hizmet var. Fakat; tam olarak size sunmaya çalıştıkları hizmet ise web sayfası hizmetidir.

Herkese neşeli bloglamalar. Sizde kendi blogunuzu oluşturun ve İnternet üzerinde paylaşımlarınıza başlayın.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 155
Kayıt tarihi
: 03.06.15
 
 

Teknoloji üzerine çalışmaları devam etmektedir. Maxim SEM firmasında görev alır. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster