Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Ekim '21

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
83
 

SON DEFA SEVİŞİR GİBİ

Kimse görmeden, izlenmeyeceğimiz bir kuytuda kollarının arasına al beni. heyecanla birbirine değerken dudaklarımız, boynumda gezinen parmak uçlarına esir düşeyim. Ayakta duramayacak kadar sarhoş olduğumuzu farz et ve daha sıkı, daha sıkı kavra bedenimi. sırtımdak, her kıvrım, belimdeki çukur, omuzlarımın en çıplak noktası, boğazımdaki her çizgi, göbeğimin en orta noktası; derinliklerde hissetsinler ellerinin sıcaklığını.

Soluksuz kalacağım uzunlukta mühürlenirken dudaklarıma dudakların; bırak acısın, bırak kanasın ve bırak rujumun bordosu değsin diline, dişlerine, yüzüne... Soluğun bir dolup bir boşalırken içime, göğüs kafesimin içinde siyah bir kuş çırpınıp dursun. Yüreğinle dokunsan; uçup gidecek, dokunmsan; ıssızlıktan donacak bir kuş...

Düşmemem için daha sıkı sarıl belime. Arada bir göbeğine, göğsüne, boynuna, dudaklarına  dokumanan ellerimi de okşamayı ihmal etme. Yıldızlar bir bir söndürürken ışıklarını, karanlıklar örtsün çıplak bedenimizi.

Uzaklardan gelen bir ney sesi, bir bendir fon olsun sevişmemize. Kutsal bir ayini yaşar gibi, kendinden geç. İniltiler karışsın rüzgarın sesine. Toprak kokusu ölümü daha çok hatırlatsın sana. 

Az sonra kıyamet kopacak, gibi seviş, bir daha hiç dokunmayacakmış, gibi kutsa bedenimi. 

Dokunduğun her zerre, bir Tanrıça edasıyla titrerken; bacaklarım arasında gezinen bacaklarından, tenimin en kuytularına baldan lavlar aksın. Sıcak ve tatlı bir ürperti olarak gezinsin bal damarlarımda. 

Yağmurun çamura dönüştürdüğü toprağın üzerine yatır beni. Bir neşterle heykeltraş misali aç kan yollarımı. Akan balda gezinirken dudakların; hiç acı hissetmediğimi bilerek , tat koyu kıvamlı sıvıyı.

Yanıma uzan sonra ve bekle kanın toprağa tamamen boşalmasını. 

Kutsal bir ayinin finalinde akmasın sakın gözyaşların. Yeniden doğuşumu izler gibi izle bitişimi. Sensiz kalmaktansa, hiç olmamayı seçen bir kadının kirpikleri değerken son defa birbirine; kirpiklerimin ucundaki damlaları topla cebindeki gözyaşı şişesine. Ve serp toprağın üzerine. 

Belki yeniden yeşerir kahverengi.... Her zaman umutla...

Burcu....

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 22
Toplam yorum
: 63
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 867
Kayıt tarihi
: 22.09.12
 
 

Sınıf öğretmeniyim. Sanatın pek çok dalıyla ilgileniyorum.Gitar ve yan flüt çalıyorum. Latin dans..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster