Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ocak '09

 
Kategori
Sivil Toplum Kuruluşları
Okunma Sayısı
166
 

Son zamanlarda arttılar


Semt pazarlarına bile ayırımcılık propogandası için görevliler yerleştirmişler.

Bu hafta Ankara da semt pazarından kestane satan iki genç delikanlıdan kestane alıyordum ki, hiç ilgisi olmadığı halde "siz nerelisiniz öğretmenim dediler, ikiside bana bakıyor ve de baya samimi bir tarzda gülüyorlardı. Bende Bir an için "öğrencim mi acaba ? diye yüzlerine baktım. Baktım ki bizim oraların gencine asla benzemyorlar. Doğu insanı siması taşıyorlardı. Bunun üzerine ilk aklıma gelen bir şehrimizin ismini söyledim. Bunu üzerine gençler; Emin misiniz siz .. o şehirden olduğunuza eminmisiniz diye israrla sordular ve bende evet dedim . Arkasından peki siz nerelisiniz dedim ama onlar şehir adı söylemediler. Şu....... milletteniz ama müslümanız dediler. Bu durum beni çok şaşırttı. Ve de daha bir dikkat kesildim ister istemez de tedirgin oldum. Uzun boylu kara yağız 25 yaşlarında iki delikanlı baya da düzgün konuşuyorlar. Şiveleri sonradan yontularak düzeltildiği çok belli olduğunu farkettim.

Halbuki mensubu olduklarını söyledikleri millet , Türklerin düşmanı olduğu gibi onların sayesinde bir çok devlet tarafından da katil ilan edilmekteyiz. Böyle bir milletten olduklarını ve o milleti bu denli pazar kalabalığı arasında met etmeleri şaşırttı.

BU gibi insanları nereye kime haber vermek gerekir. Bu konuda Türkiye mizin bir çalışmasını bilen varsa banada yazmasını rica ediyorum.
Bunları kim görevlendiriyor. Bunların arkasında kim ve kimler var??

HÜKÜMETİMİZ BULARA KARŞI TEDBİR ALMAKDA SAKIN OLAKİ GECİKMİŞ OLMASIN

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 551
Kayıt tarihi
: 23.02.08
 
 

Yüksek okul mezunu olup emekliyim. İyi bir gözlemciyim. Çok okumakta ve yorum yapmaktayım. Antoloji...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster