Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ekim '17

 
Kategori
İnternet
Okunma Sayısı
43
 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal Medya Hesaplarımız
 

Salih Arıkan


Ben görmüyorum bilgisayar ve telefonu sesli ekran okuyucularla kullanıyorum. Gündüz çalıştığım kurumda telefonlara bakıyorum. Engellilikle ilgili kitaplar gazete dergi ve haberleri okumaya ve yorumlamaya çalışıyorum. Moral fm'de sayın genel başkanımız Lokman Ayva'nın hazırlayıp sunduğu aşmak için programında engelli haberlerini yorumluyorum. Engellilerle ilgili geçmiş radyo ve tivi programlarını şu an yayınlanan radyo ve tivi programlarını takip ediyorum.

Engelliler meselesi bir hak meselesidir; temel insan hakları olarak görüyorum. Bu gün yeni gün tivi'de konuşma yaptım. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmazmış. Bu söz Uğur Mumcu'nundur. Bu sözü çok severim. Anlattığım konuları bir tez olarak incelemeye çalışıyorum.

Sosyal medyada derneğimizi tanıtmaya fikirlerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi resimleyerek belgeleyerek sunmaya çalışıyoruz. Resimlerin ayrılması ve sosyal medyada paylaşılması işlerinde Bekir Aktaş arkadaşım yardımcı oluyor. O'na da desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.

Soru görüş ve önerileriniz için eposta skayp ve telefonla bana ulaşırsanız uyumadığım geceler hariç bildiğimi söylemeye çalışırım en azından neyi nerden öğrenebileceğinizi anlatmaya çalışırım. Ücretsiz danışmanlığımız hangi görevde olursa olsun devam edecek. Sorulan her soru karşılaştığım her olay ve durum sorunlar çözümler bana farklı görüşler ve mücadele yöntemleri öğretiyor. Soru sorduğunuzda siz bir şey öğreniyorsunuz bende çok şey öğreniyorum. Lütfen bana belirtilen yolarla ulaşınız.

Tel: 0506 514 96 93

 Skaype: saliharikan2

E-posta; slh.arikan@gmail.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1156
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 64
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster