Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Eylül '17

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
94
 

Söz Dizisi 15. Bölüm Fragmanı Nefesleri Kesti

Söz Dizisi 15. Bölüm Fragmanı Nefesleri Kesti
 

söz dizisi


Pazartesi günleri yayınlanan Söz dizisi 15. yeni bölüm fragmanıyla operasyon esnasında kurulan tuzakta Hafız ve Aşık'ın yaralanacağını gösterdi. Bahar’ın bölgeden ayrılmak üzere olduğunu öğrenen Yavuz “Evlen benimle” diyerek genç doktora evlilik teklifinde bulunacak. Sarı Komutan’dan gelen teklif karşısında oldukça şaşıran Bahar ise büyük sevinç yaşayacak.
 
Söz son bölümde baskına karşılık veren tim kahramanca savaşmış ve düzenlenen saldırıyı geri püskürtmeyi başarmıştı. Nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği sırada düzenlenen pusu ile Çolak’ı kaçıran teröristler ekibi zor durumda bırakmıştı. İntikam yeminleri eden tim ise Çolak ve yardımcılarını bulmak için harekete geçmişti.
 
14. BÖLÜM ÖZETİ
 
Peş peşe önemli gelişmelerin yaşanacağı dizide bu hafta Eylem’in zorlu görevi arkadaşlarını ikilemde bırakacak. Teröristlerin arasına sızarak onlara ait önemli bilgileri aktaran Eylem erkek arkadaşı ile duygusal bir konuşma gerçekleştirecek. "Mecbur kaldığınızda beni öldüreceksiniz” diyen Eylem görevi için canını vermeye hazır olduğunu bir kez daha gösterecek. Bölgedekileri tedavi eden Doktor Bahar’ın ayrılmak zorunda kaldığında kendisine ilginç bir teklifte bulunan Sarı Komutan “Evlen benimle” diyecek. Yavuz’dan gelen teklif karşısında bir anda şaşkınlığa uğrayan Bahar “Ney?” diyerek yanıt verecek. Genç doktorun teklife vereceği yanıt ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Operasyon hazırlıklarını sürdüren tim büyük gün öncesi son kez toplanacak.
 
Yarbay Erdem’in masada yapacağı konuşma tüm askerleri cesaretlendirirken “Unutmayın biz onlardan değil onlar bizden korkacak” diyen Erdem operasyon için hazır olmalarının talimatını verecek. Öte yandan Sarı Komutan lakaplı Yavuz birileri tarafından yakın planda tutulmaya çalışılacak. Yavuz’un kim olduğunu ve bölgede nasıl başarılar elde ettiğini araştıran kişiler bu araştırma için Bahar’ın yanıtlarına başvuracak.
 
TİM ZOR ANLAR YAŞAYACAK
 
Yayıncı kuruluşun gelecek bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şöyle; Yavuz için tehditler çoğalıyor...
Teröristler kışlaya büyük bir baskın düzenler. Hazırlıksız yakalanan Tim zor anlar yaşayacaktır. Tayini çıkan Bahar’ın Karabayır’da kalmak için aradığı çözüm hiç beklenmedik birinden gelecektir. Çolak eski gücüne kavuşmaya devam ederken, Sancar ve adamları ise bir Türkmen köyüne doğru harekete geçer. Türkmenleri korumak için gelen Yavuz ve Tim’i Sancar’dan başka bir tehdit beklemektedir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 279
Kayıt tarihi
: 16.01.15
 
 

1991 Adana doğumluyum. İlk ve ortaöğretimi Adana'da bitirdikten sonra Ortadoğu Teknik Üniversites..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster