Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ağustos '17

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
1489
 

Star TV'de Zuhal Topal Karmaşası!

Star TV'de Zuhal Topal Karmaşası!
 

Halaya düşkünlüğü ile fenomen haline gelen Flash TV'nin başımıza açmış olduğu izdivaç programları formatı ile ilgili olarak devam eden ilginç durumlar var. Hemen her gün bu tür formatların yayından kaldırıldığına dair haberler çıkıyor. Tam ''hah bu sefer bitti galiba.'' diye söylendiğimiz anda kanallardan ya da programcılardan gelen yalanlama ile heves kursakta kalıyor.

Geçtiğimiz günlerde Seda, Esra ve Zuhal üçlüsünün sunduğu programların RTÜK tavsiyesi ile kanallar tarafından yayından kaldırıldığına dair haberler çıkmıştı. Hatta Seda Sayan'ın hapishane konseptiyle, Zuhal Topal'ın ise barıştırma odaklı programla karşımıza çıkacağı da ifade edilmişti. Esra Erol'un durumunun ne olacağı ise belirsizdi. Bu haberler için beklenen ilk yalanlama Star tarafından geldi.

Star yaptığı açıklamada, Zuhal Topal'la isimli programın yayından kaldırılmadığını ancak RTÜK nezaretinde takip edileceğini ifade etti. Yani programın yayından kaldırıldığı falan yok. İşin ilginci, Zuhal Topal'la programından önce yayınlanan Beni Affet'in yanına TRT1'den Adını Sen Koy'un transfer edilmesi. Bir kısım bu transferin Zuhal Topal'la programın yayın kuşağını doldurmak amacında olduğunu söylüyor. Yani Star'ın yapmış olduğu yalanlamanın da yalan olduğunu iddia ediyor. Bir anlamda programın yayından kaldırılacağına dair iddiaları yalanlayan Star'ı yalanlamış oluyor.

Hadi şimdi çık işin içinden!

Bu tür formatların suyunun ısındığı açık. Bu sene hiçbirinin rahat olamayacağı, akılların olası bir RTÜK ve devlet müdahalesinde olacağı da kesin.

Zuhal Topal'ın Star ekranlarında olup olmayacağı ise ilerleyen günlerde ortaya çıkacak. 

Ne olursa olsun, oyunculuk konusunda önemli bir yere sahip olduğunu düşündüğüm Zuhal Topal'ın bu tür işlerden kendisini kurtarmasını öneriyorum. Yoksa kendi marka değerini düşürmenin yanı sıra, psikolojik olarak yıpranmaktan bir hal olacak gibi.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 670
Toplam yorum
: 118
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 3622
Kayıt tarihi
: 11.02.13
 
 

Balıkesir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunuyum. Koyu Fenerbahçeli, Ankara aşığı olup; anlataca..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster