Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Eylül '11

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
11889
 

Şu anda dünyayı Hz. Mehdi, Hz. İsa ve Hz. Hızır yönlendiriyor!

Şu anda dünyayı Hz. Mehdi, Hz. İsa ve Hz. Hızır yönlendiriyor!
 

Evanjelistler tüm dünyayı kana bulayacak Armagedon savaşına hazırlanıyorlardı...


 İnsanlar zannediyor ki Ortadoğu kendiliğinden karışıyor, İran, Irak, Filistin, Mısır, Lübnan kendi kendine kaynıyor, halk kendiliğinden hükümetlere karşı ayaklanıyor. Irak ve Afganistan, Amerika istediği için işgal altında büyük bir mücadele veriyor. Terör ve anarşi nedeni bilinmeyen bir şekilde artıyor diye düşünüyorlar. Japonya’daki deprem, Amerika’daki Katrina kasırgası, Çin’deki sel, ard arda yaşanan bütün bu felaketler zinciri sadece doğa olayları zannediyorlar. Daha öncede söylemiştim, dünyada milyonlarca insan derin bir gaflet içinde olayların gidişiatını göremiyor, fark edemiyorlar. Çok az bir insan tüm dünyayı Hz. Mehdi’nin, Hz. İsa’nın ve Hz. Hızır’ın yönlendirdiğini biliyor, olayların arkasında sessizce bıraktıkları gizli işaretleri görebiliyorlar.

Şu anda Hz. Hızır tüm dünyada büyük savaşları tetikliyor, Hz. İsa derinden ve gizliden yaptığı görüşmelerle dünya liderlerini etkiliyor. Hz. Mehdi’de ortaya çıkmak için kendisi için belirlenen vaktin gelmesini bekliyor. Dünya ise bu büyük çıkışa adeta kaynayarak, feveran ederek hazırlanıyor. Tüm Müslümanlar adeta onları yönlendiren bir gizli ele uyarak birbirlerine düşüyorlar, kardeş kardeşi kırıp geçiriyor. Kim birleştirerek İslam âlemini, kim tüm Yahudiler, Hıristiyanlar ve Müslümanlar arasında köprü kuracak, kardeşliği, barışı ve İslam hâkimiyetini tüm dünyada kim sağlayacak? Hz. Mehdi işte böyle büyük bir göreve hazırlanıyor ve tüm dünyada savaşları durdurup, kıyametten önce dünyayı bir cennete dönüştürmek için geliyor. Neden Türkiye son zamanda bu kadar güçlendi, neden dünya çapında sevilir ve güvenilir hale geldi biliyor musunuz? Hz. Mehdi kutsal emanetlerle Türkiye’den çıkacak da ondan. Bazıları hayretler içinde bu giderek artan bu büyük gücün nerden geldiğini anlamaya çalışıyorlar. Türkiye’nin üzerinde Mehdiyetin bereketi olduğunu kavrayamıyorlar.

Mısır olaylarının arkasında, Japonya’daki depremde Hz. Hızır kendisini yeşil bir atlı olarak, çok silik bir görüntü şeklinde gösterdi. Her olayın arkasında o var, ama her zaman kendisini göstermiyor. Hz. Hızır İncil’de de “Flu görünümlü atlı” olarak geçiyor. İnternette araştırma yaparsanız Mısır ve Japonya olaylarının arka planındaki Hz. Hızır’ı görebilirsiniz.

Söylediğim gibi şu anda Hz. Mehdi, Hz. İsa ve Hz. Hızır, üçü birlikte hareket ediyorlar. Dünya çapında çok büyük bir Armagedon savaşının çıkmasını bu üç kişi önledi. Yoksa çok şiddetli kan dökmeye, dünyayı birbirine katmaya hazırlanıyorlardı. Ama bu üç kişiyi geçemediler, geçemeyecekler de…

Olaylar hiçbir zaman göründüğü gibi değildir, hepsinin arkasında çok fazla sır perdesi var, kimi fark edilir ve anlaşılır, kimi ise sadece yapan kişiler tarafından bilinir ve sonsuza kadar saklanır…  

 Hz. Hızır Mısır’daki olayların arasında nasıl gözüküyor:

http://videoizlesin.com/16884-iste-misir;daki-savasin-ortasindaki-hz-hizir/

Kaynak: http://turkislambirligi.weebly.com/

Blog sayfam: http://birgo.mynet.com/erkan-arkut-tan-guncel-yazilar

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2162
Toplam yorum
: 456
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2289
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster