Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Şubat '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2180
 

Şubat ayının burçlar üzerindeki etkileri

Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişleri ve ay fazları:

Merkür: 03 Şubat günü kova burcuna geçiyor.

Venüs: 07 Şubat günü koç burcuna geçiyor.

Mars: ay boyunca koç burcunda hareket ediyor.

Dolunay: 11 Şubat günü aslan burcunda ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma hayatımızın yönetimini ele alma, yaratıcılık vb enerjiler taşıyor. Ancak duygular ile mantık arasında kalarak ikilem ortaya çıkabilir.

Yeniay: 26 Şubat günü balık burcunda Neptün vurgulu güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma arınma, detoks, ilham, yaratıcılık enerjisi taşıyor. Ancak yön kaybı, kafa karışıklığı ve gerçeklerle bağın kopması gibi sorunlar da ortaya çıkabilir.

KOÇ

Bu ay yeni arkadaşlar edinmen ve sosyal çevre değiştirmen söz konusu olabilir. Ay boyunca enerjin çok yüksek olacak. Öfkeni sanatsal veya sportif aktivitelere yönlendirmeye çalışmalısın. Yeni bir başlangıç yapmak ve girişimde bulunmak için ideal bir aydasın. 11 Şubat civarında kardeşlerin ve kuzenlerin ile sorun yaşayabilirsin. Ayrıca yurtiçi seyahatleri bu tarihin civarına denk getirmemeye çalışmalısın. Şubat ayının sonlarında bağımlılıklarından arınmak ve terapiye başlamak için ideal bir süreçte olacaksın.

 BOĞA

Bu ay kariyerin ve hedeflerin ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Ay boyunca meditasyon gibi çalışmalardan fayda görebilirsin. Ayrıca işine yaramayan davranış ve düşünce kalıplarını kırmak için ideal bir aydasın. Artık daha esnek olman gerekiyor. 11 Şubat civarında ailevi meseleler biraz canını sıkabilir. Şubat ayının sonlarında yeni bir sosyal çevreye girebilirsin. Artık yeni ortamlara girmenin zamanı geldi.

İKİZLER

Bu ay eğitim hayatın ve yurtdışı bağlantılı işlerin ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Ay boyunca hayallerine ulaşmak için yüksek bir motivasyon hissedeceksin. Arkadaşların ile aranda çıkabilecek sorunları empati kurmaya çalışarak çözmelisin. 11 Şubat civarında kardeşlerin ve kuzenlerin ile ilgili bazı gerçekleri fark ederek ikilem yaşayabilirsin. Bu tarih civarındaki yurtiçi seyahatlerin hayatında bir dönüm noktası yaratabilir. Şubat ayının sonlarında hedeflerin ve kariyerin konusunda ilham dolu olacaksın. Ancak daha gerçekçi planlar yapmalısın.

YENGEÇ

Bu ay kredi, borç, alacak ve miras konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Ay boyunca kariyerin ve hedeflerin konusunda oldukça motive olacaksın. Hedeflerine yönelik yeni atılımlar yapabilirsin. 11 Şubat civarında maddi kazanımların konusunda bir kırılma noktası yaşayacaksın. Belki de garantici davranmayıp yeni yollar denemenin zamanı geldi. Şubat ayının sonlarında yeni bir eğitime başlamak veya yurtdışı seyahate çıkmak için harekete geçebilirsin.

ASLAN

Bu ay evlilik ve ortaklık ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Ay boyunca yurtdışı seyahate çıkmak, yurtdışı bağlantılı işler yapmak ve yeni bir eğitime başlamak için istek duyacaksın. Medya ve yayıncılık konuları ile ilgili atılımlar yapabilirsin. 11 Şubat civarında oldukça gergin ve kararsız hissedebilirsin. Olaylara daha derin bakmayı öğrenmelisin. Ayın sonunda ortak yatırımlara girmeye ve maddi kaynaklar ile ilgili yeni bir yol denemeye karar verebilirsin.

BAŞAK

Bu ay diyete başlama, detoks yapma ve çalışma rutinini değiştirme kararı verebilirsin. Ay boyunca yeni bir yatırım yapmak için yüksek motivasyon hissedebilirsin. Uzun zamandır ertelediğin ameliyatı gerçekleştirmen söz konusu olabilir. 11 Şubat civarında bazı dost sandığın kişiler ile ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Ay sonunda yeni bir ortaklığa girme veya uzun ilişkiye başlama kararı alabilirsin.

TERAZİ

Bu ay yeni bir ilişkiye başlama, çocuk sahibi olma veya yeni bir hobi edinme kararı alabilirsin. Ay boyunca sevdiklerinle beraber hareket etmek ve ortaklık yapmak için yüksek motivasyon hissedeceksin. Ancak bazen tek başına hareket etmen gerektiğini unutmamalısın. 11 Şubat civarında arkadaşların ile sorun yaşayabilirsin. ay sonunda günlük rutinin ve sağlığın ile ilgili etkin kararlar alabilirsin. Diyet ve spor yapma zamanı geldi.

AKREP

Bu ay yeni bir ev alma veya mevcut evi yeniden dekore etme kararı alabilirsin. Ay boyunca diyet, spor yapmak ve günlük rutin işlerini halletmek konusunda motive olacaksın. Günlük angarya seni yorsa da, inisiyatif kullanmanın tam zamanı. 11 Şubat civarında kariyerin ve hedeflerin ile ilgili ikilemde kalabilirsin. Ay sonunda yeni bir aşk ilişkisine başlamak ve çocuk sahibi olmak için karar alabilirsin. Yaratıcılığının çok yüksek olacağı bir döneme giriyorsun.

YAY

Bu ay yeni bir eğitime başlamak ve seyahate çıkmak için karar alabilirsin. Aşk hayatında gergin hissedebilirsin. Daha empatik ve derin düşünmen gerekiyor. Yeni bir hobi edinebilirsin. 11 Şubat civarında yurtdışı bağlantılı işlerin ve hukuki konular ile ilgili sorun yaşayabilirsin. Aşırı risk almaktan uzak durmalısın. Ay sonunda yeni bir ev almak için motive olabilirsin.

OĞLAK

Bu ay yeni maddi kaynaklar oluşturma yönünde kararlar alabilirsin. Ay boyunca ailevi ilişkilerine dikkat etmelisin. Soğuk ve şekilci tutumlardan uzak durmalısın. 11 Şubat civarında kredi, borç ve ortak yatırım konuları ile ilgili sorun yaşayabilirsin. Ayın sonunda yeni bir eğitime başlamak veya yeni bir sözleşmeye imza atmak konusunda atılımda bulunabilirsin.

KOVA

Bu ay hayatın ile ilgili önemli kararlar seni bekliyor. Ay boyunca yeni bir eğitime başlayabilirsin. Kardeşlerin ve kuzenlerin ile ilişkilerinde daha yapıcı davranmalısın. 11 Şubat civarında evlilik ve ortaklık konuları ile ilgili sorun yaşayabilirsin. Ay sonunda yeni maddi kaynaklar oluşturma konusunda motive olacaksın. Sağlık sorunların için de etkin kararlar alacaksın.

BALIK

Bu ay bağımlılıklarından arınmak için uygun bir dönemden geçiyorsun. Ay boyunca maddi kazanımlarını artırmak için mücadele edeceksin. Hayal aleminden gerçek dünyaya inme zamanın geldi. 11 Şubat civarında sağlığına dikkat etmelisin. Ay sonunda ilham dolu ve çok yaratıcı olacak. Takip eden aylarda projelerini birer birer gerçekleştirebilirsin.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 49
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 4115
Kayıt tarihi
: 27.01.12
 
 

25 Ocak İstanbul doğumludur. Alman Lisesi'nden mezun olduktan sonra başladığı lisans eğitimini İs..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster