Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Ocak '12

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
63318
 

Şule Zeybek eski eşi Yiğit Bulut’a karşı çok ayıp etti

Şule Zeybek eski eşi Yiğit Bulut’a karşı çok ayıp etti
 

Yiğit Bulut'un ne kadar dürüst bir gazeteci olduğunu tüm Türkiye biliyor.


Namık Kemal Zeybek’in kızı, Aydın Doğan’ın yeğeni Şule Zeybek eski eşi Yiğit Bulut için twitterda kendisine hiç yakışmayacak sözler söyledi. Sanırım görmeyen kalmamıştır ama işte o mesajlardan bazıları:

Zor düşman olurum. Ama düşmanım korksun benden… O da farkında Ve su anda tir tir titriyor korkudan...!!40 cevapsiz arama onlarca SMS.. Yalvarma SMS lerini fotograf olarak paylaşsam senin kadar kötü olabilir miyim acaba?Hiç kimsenin senin kadar kötü olamayacağını düşünüyorsun degil mi? Emin olma!!!! Ne oldu?Öyle bol keseden atıp tutmak kolaydı degil mi? Seni ahlaksız!!!Gelen yalvarma mesajlarını görseniz ağlarsınız!!!Tabi, Şule ahlaklı olandir, karakterli olandir yapmaz senin yaptıklarını degil mi? Sen bu kadar ilkesizsen, bana hiç güvenme!!!!!!!!!Birinin etekleri tutuştu!!!!!!! Öyle seyler anlatırım ki kimsenin yatacak yeri, sığınacak dalı kalmaz.. Çoluk cocuğa acıyorum!!

 Bu sözler son derece saygın bir politikacı olan Namık Kemal Zeybek’in kızına hiç ama hiç yakışmadı bence. Herşeyden önce Yiğit Bulut çocuğunun babası. Bundan sonraki hayatında hep yüzüne bakacağı bir insan. Öfke ile böyle ağır sözler söylenmemeli.

Yiğit Bulut’u tüm Türkiye seviyor. O son derece dürüst, güvenilir, sözünün eri bir gazeteci. Adı gibi Yiğit anlayacağınız. Kimsenin söylemediği bu devirde aslan gibi Türk İslam Birliği’nin kurulacağını ifade ediyordu. Başbakanımızla yaptığı gezilerde Türkiye’nin gördüğü muhteşem ilginin Türk İslam Birliği’nin habercisi olduğunu anlamıştı. Habertürk’te yaptığı programlarla evrim teorisinin nasıl çöktüğünü de tüm Türkiye’ye gösterdi. Kimseden korkusu, çekinmesi olmayan, kendi lehine de olsa doğruları söyleyen nadir gazetecilerden biri. Yiğit Bulut’un Habertürk’ten ayrılması Habertürk’ün kaybıdır. O nerede isterse yazar, nerede isterse konuşur. Şunu bilmesini isterim ki kendisi halk tarafından son derece sevilen bir insan. Yolu açık olsun, daima yanında olduğumuzu bilsin.

Blog sayfam: http://birgo.mynet.com/erkan-arkut-tan-guncel-yazilar

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2164
Toplam yorum
: 456
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2314
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster