Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Şubat '18

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
251
 

Sultan Kaçıyooor!

Sultan Kaçıyooor!
 

Payitahttan son sahne


Dün akşam Payitahtın son sahnesinde halkın içinden bir münafık çıkıp “SULTAN KAÇIYOOOR” Diye bağırarak halkı galeyana getirmişti! Tamamen yalan iftira üzerine kurulmuş bu düzen bir süre sonra Abdülhamit Han'ı tahttan indirmeyi başaracaktı! O gün Yahudiler, Ermeniler, Rumlar, Almanlar, İngilizler vs. En önemlisi içimizdeki satılmış hainler bu kumpasların içinde bizzat yer almışlardır

Bu gün memleketimizde birçok sorunumuzdan bir tanesi de dışa karşı enerji bağımlılığımızdır. İMF ye yaptığımız gibi bu dışa bağlı enerji sorunumuzu da kökten halletmek için devletimizin nükleer santraller, termik santraller, hes, güneş paneli ve rüzgârgülü vs çalışmaları süratle sürmektedir. Amaç son on bir yılın ortalamasına göre yaklaşık yıllık 42 milyar kusur dolarımızın (2016 dan geriye dönük) yurt dışına akışının önünü kesmek ve bu enerji bağımlılığımıza bir son vermektir.

Tabi ki bu hamle Payitahtta olduğu gibi, bu işten çıkar sağlayan dış güçleri rahatsız etmiş ve içimizdeki satılık karaktersiz, onursuz, şereften yoksun vatan hainlerine de ülkelerini gammazlamak için fırsat yaratmıştır!

Dış güçlerin emirleri doğrultusunda payitahttın son sahnesindeki gibi halkı galeyana getiren bu hizipçiler, bölgesel çalışmaları bizzat takipçisi olup yerel halkın arasına karışıp iki de bir de  “SULTAN KAÇIYOOOR” Diye bağırmakta ve Hıristiyanlardan, Yahudilerden aldıkları talimatları yerine getirmektedirler!

Tabi ki gazetecilerin eline geçmişte olduğu gibi bugün de diktatör, hırsız, yandaş, yundaş, makarna, kömür, gemicik, kutucuk, koyun, doğa, ağaç, temiz hava, bol güneş, enstrümanları işlenmeleri için bol bol verilmiştir. Galeyana gelen zavallılar, kaldırdıkları dövizlerin kendileri aleyhine kullanıldığını anlamayacak bir cehaletin içinde olduklarını ve aynı zamanda dış güçlerin talimatlarını yerine getiren hainlerden olduklarını hiçbir zaman bilemeyeceklerdir!

&&&

Adamlar olayı çözmüş; ellerini ateşe atmaktansa maşa kullanmayı tercih ediyorlar. Etraflarında öyle çok maşa var’ki bu maşalar zafer sarhoşluğu içinde şarkı söyleyip birde sahiplerini eğlendirmeleri yok mu, yarasııın koçuma be ya!

Bir taşla iki kuş vuran hain hizipçilerin ellerini ovuşturarak “bu iş bitti” dediklerini duyar gibiyim!

Bağırarak, “SULTAN KAÇIYOOOR” Diye ilk hareketi sağlayan sonra kendilerini görünmez yapmaya çalışan bu vatan hainleri yaptıkları işi, iş birlikçi Yahudi ve Hıristiyanlara kanıtlayıp sıcak paracıklarına kavuşmak için boyunlarına astıkları fotoğraf makineleri ile söz konusu eylemin her köşesinden poz almaktadırlar. Resim ve video çekerler. Galeyana getirdikleri, kandırdıkları saf kitlelerin nasıl kahramanca (!) mücadele ettiklerini satır satır yazarlar çizerler. Bu aslında onların içinde bulundukları hainliklerinin kanıtından başka bir şey değildir!

Ancak kendilerinin de birilerinin kadrajına girdiklerinin farkında değiller. Bu entel tipli sözde uyanık züppeler unutmalılar ki kaderleri, mevcut Sultanın iki dudağının arasındadır!

&&&

Nükleer santral yapılacak!
SULTAN KAÇIYOOOR!

Termik santral yapılacak!
SULTAN KAÇIYOOOR!

Hes yapılacak
SULTAN KAÇIYOOOR!

Güneş paneli yapılacak!
SULTAN KAÇIYOOOR!

Rüzgârgülü yapılacak
SULTAN KAÇIYOOOR!

Maden aranacak
SULTAN KAÇIYOOOR!

Tank, Top, Tüfek, İha, Sha vs yapılacak!
SULTAN KAÇIYOOOR!

Afrine, PKK, YPG, PYD, DAİŞ vs Girecek
SULTAN KAÇIYOOOR!

Peki, Sultan kaçacak diyenler nerede?
Amerika, Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika vs.
SULTAN BURADA!

Satılmış, Savcılar, Sözde gazeteciler, Generaller, Askerler, Alimler, akademisyenler, satılmış p… p… i… i… nerede?

&&&

Sonra da deriz ki  “ya filanca dernek, kurum vs.” Yurt dışından “sivrisinek vızıltısı” için bilmem kaç bin avro ya da dolar hibe almış!

Yersen…

Biz ağustos böceği gibi şarkı söyleyip güvercin gibi takla atsak bile, bize ne yurt dışından ne yurt içinden zırnık yok!

Çünkü amelimiz belli, fikrimiz belli!
İcraatımız belli…
Çünkü biz satılmış derneklerden değiliz!

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az!

M.Talip Girgin

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 433
Toplam yorum
: 1045
Toplam mesaj
: 121
Ort. okunma sayısı
: 781
Kayıt tarihi
: 07.01.07
 
 

Milliyet Blog’a hangi vesile ile kayıt olduğumu doğrusu hatırlamıyorum!  Bende birçoğunuz gibi ya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster