Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Mart '14

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
3192
 

Survivor/ Turabi’yi kim korudu?

Survivor/ Turabi’yi kim korudu?
 

Hırsından dolayı mı korundu?


Türkiye, Turabi’yi korudu mu? Yok artık, şaka mı yapıyorsunuz? Ama,  senaryo bunu gerektiriyor demek gerekiyor!

Turabi için söylenenleri, yazılanları görmemek ve duymamak için sağır, dilsiz ve kör olmak lazım. Türk halkının Turabi için ağzına geleni söylediğini ben biliyorum! Bilmeyenleri sosyal medyaya davet ediyorum. Öyle ağza alınmayacak şeyler söyleniyor ki, burada paylaşamayacağım. Dolayısı ile beni Turabi’nin halk oyları ile korumaya aldığına kimse inandıramaz.

“Bana herkesin interneti yok!” diyenlere de “interneti yoksa, inanın bu yarışmayı seyredip, oy atacak da yok!” demeliyim. Bence bir düşünün!  

Türk halkının favorisi ve en beğendiği Gönüllü ise Yiğit!

Duruşu, fiziği, yarışmalarda gösterdiği peformansı ile göz dolduran Yiğit’in, şimdiden genç kızlarımızın favorisi olduğunun altını da çizeyim. Dün gece bir de baktık ki elenecek iki kişiden biri Yiğit oluverdi!

Reytingi koruyalım, Turabi giderse kimse izlemez, kavgasız- gürültüsüz ada olmaz v.s. diyerek Turabi’yi koruma altına alan Acun Medya olmalı! Turabi, adaya gitmeden önce bir spor aleti reklamı çekmiş ve şu anda da bazı kanalların ekranlarında dönüyor. Turabi’den bir star yaratılmaya çalışılıyorsa, ki öyle görünüyor yanlış ata oynamak değimi bu duruma cuk oturur!

Elinde sopa, Mert’in üzerine yürüyen, saygı ve sevgi yoksunu, adanın Tiranlığına ilk gün soyunan Turabi, en az kendi kadar huzursuz Sahra’yı da kadın Tiranlığa oturttu! Tolga Karel’in “Karanlıklar Prensi ve Karanlıklar Prensesi” diye işaret ettiği ikili kilometrelerce öteden bile antipatik görünüyor.

Adada koruma altına alınan ikinci isim de Müge’ymiş!

Şaka mı yapıyorsunuz? Bu sezonun Fatmagül Fakı’sı oldu Müge! Arada tek fark var Fatmagül, adada entrika çevirmeyen naif bir kimlikti ve seyirci başarısızlığına sinir de olsa Fatmagül’ü sevdi. Pekiyi, Müge?

En çabuk adadan atılacak iki kişinin, ilk ikiye girmesine nasıl inanayım ben?  “Çok huzurlu görünüyorsunuz!” denerek Ünlüler adası da karıştırılıyor gibi... Bu senaryo bu sefer böyle yazılmış ve oynanıyor, daha inandırıcı senaryolar kurulmasını çok isterdim doğrusu!

Kurmaca olmadan da Survivor izlenir, çünkü yarışma sırasında gösterilen performanslar için seyredilir, unutmamak lazım!

Hayatta unutmamanız dileği ile…

www.televizyongazetesi.com

eceer6@gmail.com

https://twitter.com/eceer6
https://www.facebook.com/pages/Ece-Er-%C4%B0le-Ba%C5%9Fb

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 781
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3809
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster