Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Aralık '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
9389
 

Survivor 2014 Ünlüler Takımı

Survivor 2014 Ünlüler Takımı
 

Gözler üzerinde


Benim de hastası olduğum televizyon programlarındın biri Survivor yarışması. Batkım da ünlüler takımında isim listesi açıklamaları her gün yayında. Ne de olsa, zaman geri sayımda… Her kafadan Survivor Ünlüler Takımın’da yer alacak isimler etrafa saçıldı. “Şehir Efsaneleri” kategorisindeki isimler gün geçtikçe çoğalıyor.  

Acun Ilıcalı ile yapılan röportajda yapılan açıklama ile yazıma başlamak istiyorum:

Muhabir: Survivor'la ilgili hiç isim yok mu?

Acun Ilıcalı: Netleşmiş bir isim yok. Yoğunluktan sıra gelmedi.

Muhabir: O zaman ben kulağıma gelenleri sorayım. Duygu Bal, Samet Güzel, Asuman Krause, Burak Gacemer...

Acun Ilıcalı: Asuman ve Samet'le hiç görüşmedik. Duygu Bal'la görüşüyoruz. Burak'ı düşünüyoruz.

Açıklamasını yaptı! Unutmayın ki Acun Ilıcalı sormazsanız söylemez bir kişilik…

Survivor 2014 hazırlıkları aslında Tv8’in alınması ile biraz sekteye uğradı. “Hülya Avşar Show “ile ilgili bir yazı yazmış ve herkesten önce de sizlerle paylaşmıştım. Ocak ayı itibarı ile start verecekleri  “Hülya Avşar Show”  ile ilgili çalışmaları sebebi ile Survivor 2014 çalışmaları daha ağır aksak gidiyor. Adrina Lima da bir moda show programı yapacak! Acun Ilıcalı’nın kesinleşmiş projeleri ve isimleri bunlar!

Haliyle de Survivor Ünlüler 2014 için düşünülen, görüşülen isimler var, ama el sıkışıp kesin gözü ile bakılan kişiler yok. Destekçileri ile sosyal medyada kesin gözü ile bakılan iki isim var: Duygu Bal ve Burak Gacemer…

Eda Taşpınar, Esat Yontuç’un kuzinidir ve “Bizim çılgın kız da olmaz mı?” diye düşünülen isimlerden biridir. Fakat Eda Taşpınar’ın yoğun iş programları ve Amerika- Türkiye arasında dokuduğu mekikleri sebebi ile “kesin gidiyorum!” demediğini de açıklıkla yazmalıyım. Hatta Acun Ilıcalı’nın açıklaması tam aksine “Eda’yı düşündük ama olmadı!”yönündedir.

Burak Gacemer’e daha soru işareti ile bakan Acun Ilıcalı, Burak Gacemer ile görüşmemiş bile…

Duygu Bal ile de bir görüşme gerçekleşmiş ve kesin değil!

Ünlüler takımına giren isimlerin bazılarının hali hazırda yapmaları gereken işleri, iş ve özel hayatta sorumlulukları var. Tabi ki bu sebepten ötürü de düşünme süreleri oluyor!  

Pascal Nauma bilindiği üzere Survivor’a katılmış ve Acun Ilıcalı tarafından da ambargo konmuştu. Bu sene Pascal’ın ceza süresi bitiyor ve Acun Ilıcalı tarafından “Survivor’a gelir misin?” denilen ünlü futbolcu “gelirim!” diyerek yeşil ışık yakan gözlerimle gördüğüm, kulaklarımla duyduğum tek ünlü.

Emrah’ın oğlu Tayfun da Survivor’a gitmek isteyen isimlerden biri, sanırım Acun Medya Tayfun’a yer verirse de gönüllüler takımında yer verecek. Ancak Acun Medya kendisine olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapmadı.

Yazımdan anlaşıldığı üzere Ünlüler takımında yer alacağı söylenen isimlerle Acun Medya daha el sıkışmadı, hatta çoğuyla da görüşmedi bile… 2014 Survivor Ünlüler- Gönüllüler bizim kafamızda soru işaretinden ibaret, ama emin olun ki Acun Medya da bu konuda soru işaretleri ile dolu. Yapılacak en iyi şey bekleyip görmek…

Hayatta beklemeyi bilerek yaşamanız dileği ile…

www.televizyongazetesi.com

eceer6@gmail.com

https://twitter.com/eceer6
https://www.facebook.com/pages/Ece-Er-%C4%B0le-Ba%C5%9Fb

 

 

abdurrahman balcilar bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 769
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3693
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster