Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Nisan '14

 
Kategori
Reklam
Okunma Sayısı
427
 

Tanıtım yazıları yeniden pazarlama örneğidir

Tanıtım yazıları yeniden pazarlama örneğidir
 

Tanıtım yazısı, Seo ve Yeniden pazarlama


Öncelikle (remarketing) yeniden pazarlamanın ne olduğunu anlatayım, "Google Adwords Yeniden Pazarlama", Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcıların işinize, markanıza olan güvenini arttırmak için müşterilerinize sonraki ziyaret edecekleri sitelerde sizin reklamınızın gösterilmesidir, yani hedef kitlesi tamamen müşterilerinizden oluşuyor.

Müşterileriniz sonraki ziyaret edeceği sitelerde de sizin reklamınızı gördüğünde size olan güveni artacaktır. Yeniden pazarlamanın amacı da her yerde görünür olarak müşterilerin güvenini kazanmak, olan güveni arttırmaktır.

Tanıtım Yazıları Yeniden Pazarlama Örneğidir.

Bir kullanıcı bir iş ile ilgili arama yaptığında, web sitenizi ziyaret eder ve sırayla farklı web sitelerine bakar. İnternet üzerinde işiniz ile ilgili yapılan araştırmalarda öncelikli olan müşterilerin size güvenmesidir, tek başınıza ilk sayfada olmanız pek bir şey ifade etmez çünkü kullanıcılar diğer siteleri de ziyaret edecek, kelimelere ekleme, çıkarma yaparak farklı aramalar yapacaktır burada da biraz ince düşünerek tanıtım yazıları alabilirsiniz.

Aldığınız tanıtım yazıların yeniden pazarlamadan farkı yoktur, etkisi çoktur.

Yeniden pazarlamada kullanıcı web sitenizi ziyaret ediyor, daha sonra farklı sitelere girdiğinde sizin reklamınızı görüyor. Tanıtım yazılarını alırken de farklı kelimeler ekleyip alırsanız, kullanıcılar bir çok aramada size ulaşacaktır, her yerde sizi gördükleri içinde hem akılda kalıcı olacaksınız, hemde bir çok referans yazı olduğu için güvenilir olacaksınız. Tanıtım yazılarının etkisi oldukça fazladır, hem web sitenizi aramalarda yükseltir, hem de yukarıda bahsettiğim gibi tercih sebebi olursunuz, güvenilirliğiniz artar.

Tabi tanıtım yazılarını aldığınız siteleri de iyi seçmeniz gerekiyor 5, 10 TL'lik yazı satan sitelerden aldığınız tanıtım yazıları sizi iyi göstermez, referans veren sitelerin de kalitelsine dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1291
Kayıt tarihi
: 15.02.14
 
 

2006 Yılında çeşitli web siteleri yapmaya başlayarak internete giriş yaptı, 2009 yılında Arama Mo..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster