Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Mart '12

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
3148
 

Tecavüz sahnesi ve görüntüsü, çok ateşli

Tecavüz sahnesi ve görüntüsü, çok ateşli
 

milliyet.com.tr


Bu yazı İffet ve Fatmagül tecavüz sahneleri promosyonludur!

Ateşli tecavüz sahnesi cümle kalıbı, sıfat artı isim tamlamasından oluşan bir kalıptır.

İlk kalıp;

Tecavüz sahnesi, tamlayan ve tamlanandan oluşan bu yapı ilgi hali almamış sadece üçüncü tekil şahıs iyelik ekini alarak belirtisiz bir isim tamlaması oluşturmuştur.

Semantik olarak; başkasına ait olanın bütünüyle eyleme mütecaviz adlaşmasının  genel mekan itibari ile yekununu teşkil etmektedir.(Kallavi bir cümle oldu brehhhh)

Ve bu tamlama grubumuzun başına baba bir sıfat iliştirdiğimiz zaman, aklımızda olanın penise kadar hücumu sırasında zaten başka uyarıcıya ihtiyaç kalmadan, fantazya dimağımızdan şansımıza çıkanı birleştirmenin sayılı dakikalarını heyecanla bekleyeceğiz.(Bu birinci şahıs kullanma aparatı da Nihat Abimden yapıştı dilime)

Neyse efemmm

Gelelim olayın sosyolojik,antropolojik,fizyolojik,psikolojik ve bilumum bütün lojikli kısımlarına.

Ülke erkeğinin, hödük,odun,ayı,kereste,mal,idiot,ahmak,sersem,gerzek,moron,şebek, solucan,sıçan,fare,angut….gibi sıfatlarla anılması; kadınların beklediği lakin ademin bunu idrak edemeyerek yapmadığı durumlar karşısındaki nidalarındandır.

Ve fakat ve lakin, yukarıdaki başlığa konu olan durumu böylesi zararsız önadlarla geçiştirmek, ne derece kolaydır bendeniz bunu tespit edebilmiş değilim.

Şimdilerde aklımdan geçen cümle yumakçıklarını burada yazmaya kalksam, çok sert hatta über sert bir darbeye maruz kalırız ki; bu da amaçtan sapma olur ki, bu haftaki misyonum olaraktan kendisini kaybetmeyeceğimi alenen duyurur ve ilan ederim.

Nerde kalmıştık efemmm…

Araştırmalar ülke erkeğinin derininde; erkeklik mevzuundan kaynaklı baskılamanın ileriye yönelik olumsuz durumlar yarattığını söylemekte. Aslında bu tecavüz meraklısı olan eleman,başka şeye hıncını bu şekilde alıyormuş!

Vay anasına.Al bir kaya nereye dayarsan daya!

Ötesi var mı?

Ezik misin kardeşim, düzeltmeye çalış ruhunu. Git bir aktivite bul kendine. Spor yap, balık tut,toprak çapala.Harca enerjini. İlla uçkurunla mı çözeceksin her haltı…

Hey sen link bekleyen çok beklersin, hadi naş…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 403
Toplam yorum
: 2260
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 5694
Kayıt tarihi
: 08.10.06
 
 

Med cezir içinde kafasına estiği gibi yaşayan bir havva kızı birazcık kağıt kalem aşinalığı olmas..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster