Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Şubat '07

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
684
 

Tehlikeli bariyer işaretlendi

Tehlikeli bariyer işaretlendi
 

Teşekkürler Kadir Topbaş. Dünkü Milliyet Blog' da yazdığım "acil bariyer ihbarı" konu başlıklı yazım dikkate alınarak, söz konusu bariyer bugün işaretlemelerle iyice belirgin bir hale getirildi. Böylece bir kez daha, yazdığımız blog yazılarının yetkili adreslere ulaştığı da kanıtlanmış oldu. Demek ki izleniyoruz arkadaşlar. Yazılarımız birbirimizi eğlendirmekten de öte, önemli kitleleri harekete geçirebiliyor. Ayrıca üye olsun olmasın yazılarımız yüzlerce insan tarafından takip ediliyor. Özellikle manşetlerimiz Milliyet.com'dan da şerit halinde geçtiği için çok büyük kitlelere ulaşabiliyor.

Etkili resim ve merak uyandırıcı konular, yazınızın okunmak için seçilmesinde büyük bir rol oynuyor. Birde ilk manşet satırlarına biraz gizem katabilirsek o zaman izlenebilme sayısı daha da artıyor. Bence en çok ilgi çeken konular, astroloji, psikoloji, bilgisayar ve diğer teknoloji yenilikleri, cinsel sağlık, erotizm ve haber niteliği taşıyan yazılar. Tabiki şiirsel ve duygulu bir anlatımla yazılan yazılar izleyiciyi daha da bağımlı yapıyor. Yazılarımız, katacağımız ruh ve renk canlılığı ile de görsel bir lezzete dönüşüyor.

Editörlerimizin de bilinçli yönlendirmesi ile özel hayatlara girmemiz ve kişisel çekişmelere neden olmamız tatlı bir şekilde elemeden geçirilerek engelleniyor. Bu bilinçli yönlendirmeler de yazar olma yolunda bizlere ışık tutarak, ileride karşımıza çıkacak zorlukları aşma konusunda antrenman işlevi görüyor. Birbirlerimizin yazılarına yaptığımız yorumlar ve hoş paylaşımlarda, kar topunun çığ gibi büyümesine olanak sağlıyor. Hayatımızın bir parçası haline gelen blog yazarlığı, değişik konularda hayatlara girerek adeta bir terapi yapmamıza neden oluyor. Teşekkürler MİLLİYET.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

sozluk.sourtimes.org adresinde uzunca bir süredir ikamet eden ekşi sözlük sakinlerinin de demirbaş kompleksidir bu izlenmek, okunmak, yazdıkları ile insanları şamşırtmak, harekete geçirmek vs. eminim şu kocca interinet alemindeki diğer benzeri blogların, blogumsuların da paylaşıyor oldukları bir içi içine sığmamadır, kendini önemli hissetmedir vs.dir. eksik eksik yarım yamalak bilgi kırıntıları ile orta yerde nazlı nazlı salınmalar.. bu halet-i ruhiyeyi betimleyip şuraya bir suretini nakşetmeye çalışırken bile kelimeler kifayetsiz kalıyor, varın siz aslını düşünün.. milliyet blogu da yazarlarını da hiç takip etmem, ana sayfadaki linkten tıklayıp geldim, yokarıdaki tarife uyan bir ruh hali sezinlediğimden bir yorum bırakmadan geçmek istemedim.. rast gelsin kolay gelsin..

mesut oncelal 
 02.03.2007 1:06
Cevap :
Sizin gibi olayı çözümleyen ve teşhisi koyan bir kişiyi de tuzağa düşürüp yorum yazdırmak çok hoş bir şey. Elinize ağzınıza sağlık. Gene bekleriz  02.03.2007 3:33
 

ben de yarın tayyip beye bir şeyler yazayım bari. belki okur da bir faydamız olur kardeşim...şaka...şaka...

mamut 
 28.02.2007 1:59
Cevap :
Bence siz Tayyip Erdoğan'a bir şey yazmayın, soğuk bira ile midye tavanızdan da olmayın. Şaka şaka Mizahi yorumunuza teşekkürler.  28.02.2007 3:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 116
Toplam yorum
: 641
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 3144
Kayıt tarihi
: 15.01.07
 
 

İstanbul' da doğdum. Antikacı, saray restoratörü ve eksperim. Antika konusunda 50’ye yakın belgesel ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster