Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Haziran '11

 
Kategori
Evcil Hayvanlar
Okunma Sayısı
361
 

Telgrafhane’nin misafiri Atılgan yeni yuvasını arıyor !!!!!!

Telgrafhane’nin misafiri Atılgan yeni yuvasını arıyor !!!!!!
 

Atılgan


Resimde gördüğünüz minik yavruyu Telgrafhane ekibinden Berker Alparda iş yerinin hemen yanındaki çöpün kenarında ağzı sıkıca bantlanmış bir kolinin içinde buldu. Bilemeyiz hangi cani tarafından çöp arabasına yollanmak üzere paketlenip oraya bırakılmıştı ama bulunmasını sağlayan yağmur altında sırılsıklam olmuş koli içinde attığı çığlıklardı. 

Berker, bu miniği önce kuruladı, karnını doyurdu ardından akşamüzeri beraberinde ofise getirdi. Kendileri neredeyse bir haftadır da misafirimiz. 

Hemen söyleyelim, biz adını Atılgan koyduk. (He-Man’in kaplanını hatırlayan var mı?) Atılgan, veterinerimizin söylediğine göre bir buçuk aylık bir erkek. Son derece sağlıklı, temiz, enerji yüklü, oyuncu, tuvaletini kumuna yapan, ha bir de en büyük hobisi insanların üzerine tırmanıp, kıvrılıp uyumak olan bir kedicik. 

Şimdi bizim için sıra Atılgan’a onu sorululukla sahiplenecek, ilgiyle büyütecek yeni ailesini bulmaya geldi. Hem her birimizin evinde en az iki kedi olmasından dolayı hem de sokaklarda bulduğumuz aynı durumdaki diğer hayvanlara da evimizde, ofisimizde geçici barınaklar sağlayabilmemiz için Atılgan’ı yeni sahibine kavuşturmamız gerekiyor. (Kavuşturamazsak sokağa atacak değiliz elbette!) 

Telgrafhane okurlarının insanlara olduğu kadar tüm canlılara sevgi besleyen bilinçli bir kitle olduğunu biliyoruz. Belki sizlerden biri Atılgan’a kapısını açmak ister diye biz de küçük misafirimizi sitemizde haber yapmaya karar verdik. 

Bu minik yavruyu sahiplenmek isteyecek Ankaralı okurlarımız aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirler. Diğer okurlarımızdan ricamızsa aşağıdaki ‘paylaş’ bölümünden bu haberi Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde olabildiğince geniş bir kitleye ulaştırmalarıdır. 

Şimdiden teşekkür ederiz… 


 

Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0505 339 62 53 

 

telgrafhane.com adına,  

Taylan ÖZBAY 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 74
Toplam yorum
: 139
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 1794
Kayıt tarihi
: 06.05.07
 
 

Zonguldak’ta doğdu. On altı yaşından beri çeşitli yerel, bölgesel ve ulusal gazete-dergilerde, ay..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster