Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Temmuz '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
765
 

Temmuz 2015 Aylık Burç yorumları

Temmuz 2015 Aylık Burç yorumları
 

Koç

Temmuz ayında ailenizin ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenebilir, evde vakit geçirerek dinlenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Geçmişle ilgili anılarınız, uzun süredir devam eden alışkanlıklarınız, bilinçaltınızda iz bırakan olaylar su yüzüne çıkacaktır. Geçmişte yaşadığınız olayları çözüme kavuşturmak üzere harekete geçebilir, ardınızda bıraktığınız kişilerden haber alabilir veya iletişim kurabilirsiniz.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Gelecek hedeflerinizin, iş ve kariyer hayatınızın ön sıraya yerleşeceği bugünlerde, kendinizi stres altında hissedebilir, duygularınızı ifade etmekte zorluk çekebilir, tartışmalara açık olabilirsiniz. Çalışma ortamınızda belirsizliğini koruyan pek çok konu netlik kazanacaktır. Hareketli ve tempolu günler geçirebilir, kariyerinizle ilgili yeni kararlar alabilir, önemli ve yetkin kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla birlikte, karanlık yönlerinizle ve olumsuz düşüncelerinizle yüzleşme şansı yakalayabilirsiniz. Geçmişle ilgili konular yeniden gündeme gelebilir. Aile ilişkilerinizde tartışmalardan uzak durmanız, güç çekişmelerine girmemeniz isabetli olacaktır.  Takıntılı davranışlarınızın yaşamınızda oluşturduğu engelleri görme şansı yakalayabilir, size yararı olmayacak alışkanlıklarınızı bırakmaya niyet edebilirsiniz.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor. Geçmişten bugüne yaşadığınız aşkları sık sık hatırlayabilir, ilişkilerdeki tutumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Eski sevgililerinizden haber alabilir, ilginç karşılaşmalar yaşayabilir, geçmişte yarım kalmış konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamanız veya eski sevgilinizle barışmanız tavsiye edilmez.

Boğa

Düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bu ay, iletişim trafiğiniz fazlasıyla aktif olacaktır. Etkileyici konuşmalar yapabilir, beklediğiniz haberleri alabilir, önemli konuşmaları gündeme getirebilirsiniz. Akraba ilişkileriniz, yolculuklar gündemde olacaktır. Yakın çevrenizden destek bulabileceğiniz bugünlerde, duygusal paylaşımlara önem verebilirsiniz.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. İş hayatınız için gerekli olan eğitimler ve kişisel gelişiminizle ilgili konular gündemde olacaktır. Sıkı bir çalışma temposuna girebilir, sorumluluklarınıza öncelik verebilir, hedefleriniz doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Hayat felsefenizi, bakış açınızı ve inançlarınızı kökten değiştirecek olaylar yaşayabilirsiniz.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Takıntılı düşüncelere, sabit ve inatçı fikirlere açık olacağınız bugünlerde, ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Güç mücadeleleri, hırs ve intikam içeren duygular açığa çıkabilir. Geçmişten bugüne gelen, saplantı haline getirdiğiniz ve bastırdığınız duyguların yükselmesiyle birlikte kırıcı cümleler kurabilirsiniz. Aldığınız haberler doğrultusunda yeni kararlar verebilir, gölgelerinizle yüzleşmeyi başarabilirsiniz. Trafikte kurallara uymanız, yolculuklarda çok dikkatli olmanız önem kazanacaktır.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor. Geçmişten bugüne yaşadığınız ilişkileri düşünebilir, eski zamanları hatırlayabilirsiniz. Eski sevgililerinizden haber alabilir, geçmişte yarım kalan konuları çözüme kavuşturmak adına iletişime geçebilirsiniz. Sizde iz bırakan kişiler sık sık aklınıza gelebilir. İlginç karşılaşmalar yaşayabilir, merak ettiğiniz pek çok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

 

İkizler

Temmuz maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz kaynaklar ön planda olacaktır. Kendinizi güvende hissetme ihtiyacınızın yükselmesiyle birlikte değerlerinizi korumaya yönelik harekete geçebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz, gereksiz masraflardan uzak durmanız isabetli olacaktır. Ay boyunca yeteneklerinizi gösterebileceğiniz projeler ve kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar gündeme gelebilir.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Uzun süredir beklediğiniz ödemeler, tahsil edemediğiniz alacaklar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde ikramlarla ve jestlerle karşılaşabilirsiniz. Korku ve kaygılarınızın yükselebileceği bugünlerde, kendi kabuğunuza çekilerek derin düşüncelere dalabilirsiniz. Sizde iz bırakan olaylar, gizemini koruyan gerçekler zihninizi fazlasıyla meşgul edebilir. Doğada daha fazla vakit geçirmeniz ve kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelmeniz yararlı olacaktır. 16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Değer yargılarınızın vurgu kazanacağı temmuz ortasında, kıskanç yaklaşımlar sergileyebilir, sahip olma ve güç elde etme duygusuyla hareket edebilirsiniz. Takıntılı ve saplantılı düşüncelerinizle yüzleşebileceğiniz bugünlerde, olumsuz duygularınızı bırakmaya niyet etmeniz, hayatınıza gelecek yeniliklerin önünü açacaktır. Maddi konularla ilgili gelişmeler, yeni kazanç fırsatları gündeme gelebilir.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor.  İlk aşkınızı düşünebilir, eski ilişkilerinizi hatırlayabilirsiniz. İlişkilerde sergilediğiniz tutumları, karşınızdaki kişilerin size olan yaklaşımlarını gözden geçirebilirsiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz sevgililerinizden haber alabilir, geçmişte yarım kalan konuları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yengeç

Doğum gününüz kutlu olsun. J Temmuz ayında kendinizi çok daha rahat ifade edebilir, ışığınızın yükseldiğini hissedebilir, girdiğiniz ortamlarda ilgiyle karşılanabilirsiniz. Düşündüğünüz her türlü girişimi başlatabilir, geçtiğimiz ay yaptığınız gözlemleri ve verdiğiniz kararları hayata geçirebilirsiniz. Bu ay ekeceğiniz tohumlar, bir yıl boyunca mahsullerini vermeye devam edecektir.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizle ilgili yeni gerçekler öğrenebilir, değişim gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişten bugüne bastırdığınız duygular açığa çıkabilir. Hırs ve öfke içeren duygularınızı kontrol altına almanız, yaşayabileceğiniz büyük olayların önüne geçecektir. İlişkiye yönelik ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi uzun uzun düşünebilirsiniz.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. İlişkilerinizde güç savaşlarına, fikirsel çatışmalara açık olduğunuz bugünlerde, kendinize dönmeniz ve sizi rahatlatan aktivitelere daha fazla vakit ayırmanız isabetli olacaktır. Takıntılı düşünceleriniz, gerçeklerden uzaklaşmanıza ve olaylar hakkında yanlış fikirler üretmenize neden olabilir. Yaşamınızı olumsuz etkileyen, enerjinizi aşağıya çeken alışkanlıklarınızı bırakmaya niyet etmelisiniz. Kendi içinizdeki ruhsal değişimi gerçekleştirmeyi başardığınız takdirde, insanların da size olan yaklaşımları olumlu anlamda değişecektir.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor. Eski sevgililerinizden haber alabilir, ilginç karşılaşmalar yaşayabilir, geçmişte yarım kalmış konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Unutamadığınız aşklar yeniden zihninizde canlanabilir. İlişkilerinizde sergilediğiniz davranışları, partnerlerinizin size olan yaklaşımlarını uzun uzun düşünebilirsiniz. Bu süreçte ilişkilere yönelik önemli bir karar almamanız önem kazanacaktır.

Aslan

Temmuz ayının ilk yarısında kalabalık ortamlarda bulunmaktan ziyade kendi içinize dönme ve yalnız kalma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız deneyimleri gözden geçirebilir, yeni gerçekler öğrenebilir, uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. 23 Temmuz’a kadar olan süreci, kişisel ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirlemek, dinlenmeye zaman ayırmak için kullanmanız çok uygun olacaktır.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Çalışma ortamınızda hareketli ve tempolu günler geçirebilir, uzun süredir çalıştığınız projelerin sonuçlarını alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla güç mücadeleleri gündeme gelebilir, sessiz kaldığınız konulara tepki göstermek isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konulara özen göstermeniz;  beslenmenize ve uyku düzeninize dikkat etmeniz önem kazanacaktır.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili; sizden gizlenmiş, üstü kapatılmış yeni gerçekler açığa çıkabilir. Uzun süredir aklınızı meşgul eden sorulara cevap bulabilir, rüyalarınız aracılığıyla bilinçaltınızda iz bırakan olayları görme şansı elde edebilirsiniz. Duygusal güvence ihtiyacınızın yüksek olacağı bugünlerde, takıntılı düşünce ve davranışlarınız su yüzüne çıkabilir. İlişkilerinizde fikirsel çatışmalardan ve güç savaşlarından uzak durmanız, çevrenizdeki insanların tepkilerine daha bilinçli yaklaşmanız yarar sağlayacaktır.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor. Uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla karşılaşabilir, eski aşklarınızdan haber alabilirsiniz. Geçmişten bugüne yaşadığınız ilişkileri düşünebilir, eski zamanları sık sık hatırlayabilirsiniz. Bu zaman diliminde yeni bir ilişkiye başlamamanız, eski sevgililerinizle barışmamanız isabetli olacaktır. Geçmişte yarım kalmış konuları konuşarak tatsızlıkları gidermek açısından güzel bir süreçtesiniz.

Başak

Temmuz ayında arkadaş ortamlarınız ve sosyal etkinlikler ön planda olacaktır. Kalabalık organizasyonlarda daha sık yer alabilir, grup aktivitelerine katılabilirsiniz. Girdiğiniz yeni ortamlar, hayallerinizin yenilenmesine ve farklı bakış açıları geliştirmenize yardım edecektir. 23 Temmuz’dan itibaren dinlenmeye zaman ayırmanız gereken bir süreç başlıyor.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızın ön planda olacağı bugünlerde, yeni gerçekler öğrenebilir, önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişle ilgili takıntılı düşüncelerin ve bastırılan duyguların açığa çıkmasıyla birlikte, güç çekişmeleri ve kıskançlıklar gündeme getirebilir. Sorumluluklarınıza odaklanarak, işlerinizle ilgilenerek bu stresli zamanları verimli hale getirebilirsiniz.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Geçmişte kurduğunuz hayaller, yeniden zihninizde canlanabilir. Yapmak istediklerinizi ve gelecek hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde önemli olaylar gündeme gelebilir. Fikirsel çatışmalardan ve güç savaşlarından uzak durmanız, kontrollü olmanız ve kendinize dönmeniz, olayların lehinize dönmesine yardım edecektir. Saplantılı düşüncelerin gerçekleri çarpıtabileceği bugünlerde, doğada vakit geçirmek ruhsal dinginliğe ulaşmanıza ve kaygılarınızın azalmasına yardım edecektir.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor.

Geride bıraktığınız kişilerden haber alabilir, eski aşklarınızla karşılaşabilir, geçmişte yarım kalmış konuları konuşarak çözüme kavuşturabilirsiniz. İlişkilerinizde yaptığınız hatalar, uğradığınız haksızlıklar sık sık aklınıza gelebilir.

Terazi

Temmuz ayında toplumla olan ilişkileriniz, iş ve kariyer hayatınız, geleceğe yönelik hedefleriniz ön planda olacaktır. İş yaşamınızda yeteneklerinizle dikkat çekebilir, uzun süredir verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan ve patronlarınızdan olumlu geri bildirimler alabileceğiniz bu süreçte, ışığınız ve enerjiniz yüksek olacaktır.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Evinizin ve ailenizin ihtiyaçlarına daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir. Özellikle aile ilişkilerinizde güç çekişmeleri ve mücadele gerektiren durumlar gündeme gelebilir. Kendi içinize dönmek ve kendinizle yalnız kalmak isteyebilir, geçmişten bugüne gelen alışkanlıklarınızla yüzleşebilirsiniz. Olumsuz davranışlarınızı görmeyi ve kabul etmeyi başarabildiğiniz takdirde, yüklerinizden özgürleşerek yenilendiğinizi hissedebilirsiniz.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. İş hayatınızı etkileyen yeni teklif ve projeler gündeme gelebilir. İş arayan Teraziler iş görüşmelerine katılabilirler. Kendinizi güvende hissetme ihtiyacınızın yükselmesiyle birlikte, gelecek hedefleriniz doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Ev ve iş hayatınızda fikirsel çatışmalar, güç çekişmeleri gündeme gelebileceği için kontrollü hareket etmeniz, bilinçli davranmanız ve insanların tepkilerini kişisel algılamamanız isabetli olacaktır.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor.  Eski sevgililerinizden haber alabilir, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle ilginç karşılaşmalar yaşayabilir, geçmişte yarım kalmış konuları konuşarak bir çözüme varabilirsiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız olaylar, sergilediğiniz davranışlar ve eski zamanlar sık sık zihninizde canlanabilir. Kendinize ve partnerlerinize verdiğiniz değeri gözden geçireceğiniz bugünlerde, hissettiklerinizi açık bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Akrep

Temmuz ayında yolculuklar, seyahatler, yabancılarla ilgili konular ön planda olacaktır. Kariyer hayatınız için gerekli olan eğitimler, seminerler gündeme gelebilir. Kişisel gelişiminize önem verebilir, bilgilerinizi geliştirebilir, merak ettiğiniz pek çok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Ay boyunca gerçekleri anlayabilmenize yardımcı olacak rehber rüyalar görebilirsiniz.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Zihinsel aktivitelerinizin ve iletişim trafiğinizin yoğun olacağı bugünlerde, beklediğiniz önemli haberler gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi etkili bir şekilde ifade edebilir, yaşadığınız gelişmeler doğrultusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Takıntılı düşüncelere açık olabileceğiniz için, gerçeklerden uzaklaşabilir, yanlış fikirler üretebilir, doğrularınızı karşı tarafa kabul ettirebilmek için güç savaşlarına girebilirsiniz. Kontrollü ve bilinçli hareket etmeniz isabetli olacaktır. 16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Geçmişle ilgili anılar zihninizde canlanabilir. Hayat felsefenizi ve bakış açınızı değiştirecek yeni bilgiler öğrenebilir, sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Bastırdığınız duygular, üstünü örttüğünüz gerçekler su yüzüne çıkabilir. Bu tarihlerde gergin ve zorlayıcı enerjiler aktif olduğu için, güç çekişmeleri, fikirsel ve sözel çatışmalar, hırs ve intikam duygusu taşıyan eylemler stresli ortamları beraberinde getirebilir. İnsan ilişkilerinde bilinçli olmanız, kontrollü ve farkında hareket etmeniz, olası sorunların üstesinden gelebilmenize yardım edecektir.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor. Aşk ilişkilerinizin düşüncelerinizi fazlasıyla meşgul edeceği bu süreçte, eski zamanları hatırlayabilir, yaşadığınız birliktelikleri ve sizde iz bırakan kişileri düşünebilirsiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle ilginç karşılaşmalar yaşayabilir, eski konuları hatırlayabilirsiniz.

Yay

Temmuz ayının ilk yarısında başkalarından gelen gelirleriniz, maddi-manevi paylaşımlar ön planda olacaktır. Beklediğiniz ödemelerle ve tahsil edemediğiniz alacaklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilir, gizemini koruyan gerçekleri öğrenmek isteyebilir, sizde iz bırakan olayları düşünebilirsiniz. Korku ve kaygılarınız yükselebilir.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerler ön planda olacaktır. Beklediğiniz paralar gündeme gelebilir. Değerlerinizi korumak, güvende hissetmek ve maddi açıdan rahat hareket etmek isteyebilirsiniz. Değer yargılarınızın vurgu kazanacağı bugünlerde, değer verdiğiniz kişiler aracılığıyla önemli olaylar yaşayabilirsiniz. Ruhunuzun derinlerinde yer alan gölgelerinizi görmeyi başarabilir, hırslarınızla yüzleşebilir, olumsuz duygularınızı dönüştürerek değiştirmeye karar verebilirsiniz.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilerek korku ve kaygılarınızla yüzleşebilirsiniz. Enerjinizi aşağıya çeken, ruhunuzu yoran alışkanlıklarınızı bırakma kararı almak için güzel bir süreçtesiniz. İlişkilerde yaşanabilecek gerginlikler, geçmişle ilgili konular, takıntılı ve saplantılı düşünceler kontrollü hareket etmenizi ve bilinçli olmanızı gerektirecektir.İlişkilerinizde alma-verme dengesini ve mevcut durumları gözden geçirebilirsiniz. Bu süreçte gereksiz masraflardan uzak durmanız, ödemelerinizde dikkatli hareket etmeniz isabetli olacaktır.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor. Eski sevgilileriniz, ilişkiye yönelik tecrübeleriniz, eski anılarınız zihninizde yeniden canlanabilir. Sürpriz haberler alabilir, ilginç karşılaşmalar yaşayabilir, geçmişte yarım kalan konulara çözüm üretebilirsiniz. Unutmakta zorlandığınız kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamanız tavsiye edilmez.

Oğlak

İkili ilişkilerinizin ön planda olduğu bu ay; söz, nişan, evlilik gibi ciddi ilişkiler gündemde olacaktır. Güçlü ve yetkin kişilerle bir araya gelebilir, yeni insanlarla tanışabilir, önemli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. İlişkiye yönelik ihtiyaçlarınızı, karşınızdaki kişiden beklediklerinizi düşünebilir, mevcut ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Duygularınızın ve hassasiyetinizin fazlasıyla yüksek olacağı bugünlerde, bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz olası rahatsızlıkların önüne geçebilmenize yardım edecektir. İlişkilerinizde karşı tarafı kontrol etmeye çalışmanız ve yönetken tavırlar sergilemeniz tartışmalara neden olabilir. Mevcut durumdan memnun değilseniz, değişimi kendinizde başlatmalısınız. “Siz değiştiğinizde tüm dünya iyileşecektir…”
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili konular ve ilişkiye yönelik ihtiyaçlarınız vurgu kazanabilir. Geçmişten bugüne dek bastırdıklarınız açığa çıkabilir, yoğun ve derin duygular hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde Fikirsel çatışmalar ve güç savaşları gündemde olacağı için bilinçli hareket etmeniz, sakinliğinizi korumanız, tepkileri kişisel algılamamanız faydalı olacaktır. İlişkilerinizde bitişler ve başlangıçlar gündeme gelebilir.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retrosu gerçekleşiyor. Unutamadığınız eski aşklarınızı hatırlayabilir, geçmişte yaşadıklarınızı düşünebilirsiniz. Geçmiş ilişkilerinizden haber alabileceğiniz bu süreçte, dile getiremediğiniz duyguları paylaşabilir, hissettiklerinizi ifade edebilirsiniz. Üstü kapatılmış bilinmeyen konular aklınızı fazlasıyla kurcalayabilir.

Kova

Temmuz ayının ilk yarısında çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Yeteneklerinizi pratik bir şekilde ortaya koyabilir, günlük yaşamınızı kolaylaştıracak destekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Halletmeniz gereken rutin işleriniz ön sırada yer alacaktır. Beslenmenize, uyku düzeninize ve sağlıklı yaşamaya özen göstermeli, sporu ihmal etmemelisiniz.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Arkanızdan dönen işler, üstü kapatılmış konular, sizden gizlenen olaylar açığa çıkabilir. Geçmişte yaşadıklarınızı düşünebilir, kontrolünüz dışında gelişen olumsuzlukları hatırlayabilirsiniz. Bugünlerde kendinize zaman ayırmalı, açık havada ve doğada daha fazla zaman geçirmelisiniz. Rüyalarınız, bilinçaltınızın derinlerinde yatan konuları açığa çıkarabilir…
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. İş yaşamınızda bir takım bitişler, sonlanmalar ve yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Stres nedeniyle oluşabilecek mide rahatsızlıklarına bugünlerde ekstra dikkat etmelisiniz. Günlük yaşamınızda ve özellikle iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde güç çekişmeleri, fikirsel ve sözel çatışmalar gündeme gelebileceği için bilinçli hareket etmeniz sorunları aşabilmenize destek olacaktır. Bastırdığınız ve ifade edemediğiniz duygular, ruhsal dünyanızda huzursuzluklara neden olabilir.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retro hareketi yapacak. İlişkilerinizde yaşadığınız olayları, geçmişten bugüne yaşadığınız aşkları sık sık hatırlayabilir, ilginç karşılaşmalar yaşayabilir, beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Aklınızda ve kalbinizde yer eden kişilerle iletişime geçmek isteyebilir, hissettiklerinizi açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu zaman diliminde ilişkilerinizle ilgili yeni bir karar almamanız, yeni bir ilişkiye başlamamanız önem kazanacaktır.

Balık

Temmuz ayında aşk ve eğlence hayatınız ön planda olacaktır. Hobilerinize, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz aktivitelere, spora  ve keyif aldığınız etkinliklere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizde duygusal ve samimi paylaşımlar, huzurlu ve eğlenceli zamanları beraberinde getirebilir. Çocuklarınızın ihtiyaçları ön plana çıkabilir.
2 Temmuz’da Dolunay gerçekleşiyor. Hayallerinizin ve gelecek hedeflerinizin vurgu kazanacağı bugünlerde, hedefleriniz doğrultusunda harekete geçebilir, sıkı bir çalışma temposuna girebilirsiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilir, yeni insanlar tanıyabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Bugünlerde partnerinizle olan ilişkinizde gerginliklere ve tartışmalara dikkat etmelisiniz.
16 Temmuz’da Yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz.  Aşk hayatınızda yaşadığınız deneyimleri gözden geçirerek yeni bir sayfa açabilirsiniz. Özel hayatınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde geçmişle ilgili konuların, bastırılmış duyguların açığa çıkacağı bugünlerde, güç çekişmeleri içeren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Alıngan yaklaşımlar yüksek olduğu için, duygularınızın seline kapılabilirsiniz. Sevgi ve merhamet duygunuzu yüksek tutarak, insanlara bilinçle yaklaşarak, karşılaşabileceğiniz olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.
25 Temmuz – 6 Eylül tarihleri arasında Venüs Retro hareketi yapacak. Uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla karşılaşabilir, eski dostlarınızla, akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Beklediğiniz ödemelerde gecikmeler gündeme gelebilir. İlişkiye yönelik beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı sorgulayabilir, eski aşklarınızı ve geçmiş deneyimlerinizi sık sık düşünebilirsiniz.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 134
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1961
Kayıt tarihi
: 24.12.13
 
 

Psikoloji, Ruhsal ve Karma Astroloji, yakından ilgileniyor. Yıldızların rehberliği doğrultusunda ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster