Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Mart '11

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
727
 

Teşekkür!

Teşekkür!
 

Saygı değer MB sakinleri, son zamanlarda okunma oranımda beni fevkalade mutlu eden ve benim için çok önemli bir rakama ulaştım. "yarışım kendimle olduğu için benim için önemli bir rakam:) naçizane!"

Raporlarıma baktığım zaman daha önce "ilişkiler" kategorisinde rakamlarda hızlı bir ilerleme varken son zamanlarda " gündelik yaşam" kategorisinde ve "sağlık-tıp" sektöründe ciddi bir artış gözlemledim!

Bana yorumlarıyla, sayfamı ziyaretleriyle, varlığımın farkındalıklarını hissettirmeleriyle ve bir hobimi geliştirmeme yardımcı olan tüm sakinlere teşekkür ederim! Kısacık içimden şuan gelen duygularımı paylaşmak istedim!

Saygılarımla, yolu sevgiden geçenler yoldaşımız olsun dostlar, mutlu kalın:)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Nilgün Hanım'ın da dediği gibi içten, samimi ve bir liseli genç kız edasında yazdığınız bu yazıdan ötürü sizi kutlarım... Bu yazı bile sizin büyük bir yazar olduğunuzu gösteriyor, bırakın siz bardağın hep boş tarafını gören bazılarını! Biraz soluklanın ve ilk yazınızı yazın bize; "Yeniden merhaba!" diye... Kendinize iyi bakın. Allah'a emanet olun... Sizi çok seviyoruz!

Dr Atanur Yıldız 
 29.05.2011 6:57
 

Benim derdim okunma sayısı değil,yorum. Düşünün 3700 kez okunmuş yazımda yorum yoktu da ayıp olmasın diye birkaç arkadaşımdan ricada bulunup yorum yazdırdım.Halen okunma sayıları 1000'leri 2000'leri aşan bazı yazılarımda yorum yok. Bir yazarımız yazının ciddiyeti nedeniyle ( sanırım siz de değinmiştiniz) yorum yazılmadığını söyledi de ikna oldum.

Kerim Korkut 
 19.03.2011 9:56
Cevap :
Merhaba sayın yazarım,elbette aldığınız yorumlar motivasyon açısından önemli:) sizin böylr bit kaygınız olmadığıda yazılarınızın özgünlüğünden ve güzelliğinden anlaşılmakta! Ben öylesine, başlangıçta beklemediğim fakat kendimce bir başarıdan aldığım zevki arkadaşlarımla paylaşmak istedim:),mutlu kalın, saygılarımla...  21.03.2011 8:41
 

Ben seni okumayı seviyorum arkadaşım. Bazı bloglarınla duygulanıyorum, bazı bloglarınla da bilgileniyorum, bana bir şeyler kattığına inanıyorum. Ve herşey bir yana, senden pozitif elektrik alıyorum, iyi niyet seziyorum ve inan bunlar benim için herşeyden önemli.. Okunma sayıları, gelen yorumlar elbette her blog yazarını mutlu eder, ama yeter ki samimi olsun, ne şakşakçılık olsun, ne de kötü niyetli eleştiri.. Öyle olduktan sonra 2 kişi okusa, 3 kişi yorumlasa bile bize yeter :) Tek önemli şey samimiyet yani.. Senden gelen paylaşımları zevkle ve ilgiyle takip etmeye devam edeceğim .. Bu arada sayfana koyduğun resim de öyle tatlı ki, çocuklarına ve sana sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum. Sevgilerimle..

Mor Okyanus 
 15.03.2011 20:10
Cevap :
Sevgili Sibel im:) O pozitif enerji yüklü samimiyet taaa oralaradan yüreğime dokunuyor inan:) Kalp kalbe karşıymış! Canım arkadaşım,güzel yüreğinle varlığın benden eksik olmasın:) (amin...) Teşekkür ederim, güzel yorumuna sağlıcakla ve mutlu kal...  15.03.2011 20:46
 

nerde kalmıştık? Yorum alma kaygım olmadan beğendiğim yazılara yorum yazmaya devam edeceğim. Yani burda bulunan yazarların benden gelecek bir yorum için de " kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez" mantığını düşündüğünü de sanmıyorum! Ben burda bir hobi için bulunmaktayım, iyi mi geliyor evet:) boşversem de olur aslında, ne kadar okunduğumu :) Sayın yazarım, sayfamı onurlandırdığınız için teşekkür ederim, saygılarımla, mutlu kalın...

Dilek Yaka 
 12.03.2011 23:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 85
Toplam yorum
: 279
Toplam mesaj
: 26
Ort. okunma sayısı
: 1558
Kayıt tarihi
: 23.11.10
 
 

Yaş otuzbeş yolun yarısı eder demiş üstad demesine ama, benim yapacak çok şeyim var:)! Anneyim, e..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster