Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Ekim '09

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
1451
 

Testiyi yapan, kulpunu da takar!

Testiyi yapan, kulpunu da takar!
 

Takvim için poz verenlerin arasında Miranda Kerr de var. Hani kendisiyle röportaj yaptığımız kız.


Dünyanın en merak edilen Pirelli’nin 2010 yılı takvim resimleri, daha basılmadan, ınternet sayfalarına düştü. Biz de, sizler için toparladık, yazıya oturduk..

Daha sizin, bir kediniz ( Pardon) takviminiz bile mi yok? Olacak merak etmeyin. Adamlar hazırlıyordur. Bir yandan da demişlerdir. “Yahu, çektiklerimiz makinenin daha içindeyken, nasıl Internetlere kadar sızdı? diye. Ben de olsam derim. “Ayvalık sızma yağ mısın mubarek!” diye! Şimdi, gel de “Ört ki, ölem! deme! İşte, testiyi kendimiz yapıyoruz, kulpunu da kendimiz takıyoruz. Olacağa bak sen!

Nerde kalmıştık? O işler var ya! O işlerin reklâmı böyle yapılıyor. “Ay kim sızdırıyor bunları, daha baskısı yapılmadan nedir bu rezaletler?!” Sen onu külâhıma anlat deriz o zaman. Ama orta yerde bir hakikat var. Adamlar, 40 yıldır çekip çekip takvim yapıyorlar, bizlerin gözleri bayram etsin diye. Ve de dünya’da 40 bin kişiye de dağıtıyorlar parasız. Henüz takvimlerin basımı eli kulağında amma; Arifeden, gözlerimiz de, bayram etse, suyu mu çıkacak bre!

Az daha unutuyordum. Başrolde kim var kızlardan biliyor musunuz? Hani “Gel İzmir’e, röportaj yapalım seninle. Adda’lara gidelim. Çeşmelerden Marmaris’lere. Elma da desem, armut da desem de, çık gel sen İzmir’e” diye seslendiğimiz kız var. Hani röportajlarını sık sık okuduğunuz Miranda Kerr var. Kıyak olsun diye, onu kapağa koydum. Poz vermiş öbür cıbıldaklara karışmış gitmiş. Tanıyamadım valla. O, memleketindeki koala’lar için soyunur çırılçıplak. Nesli tüketiliyor diye dikkat çeker. İşte, burada da karşımıza çıktı. Biz, kızın memleketi olan Avustralya'da Gazeteci arkadaşımız Hulusi Şenel' den halâ haber bekliyoruz, imzalı fotoğrafını yollasın diye. Nerdeeee? Kendi havasında mubarek!

Resimler Brezilya’nın Trancoso Kasabasındaki bir otelde çekildi. Terry Richardson, bu işi iyi biliyor. Afrika’nın Kalahari’sinde de bu yılın takvim resimlerini çekmişti.

Kültürel evrim, güzellik, ve fotoğrafçılık, uzmanların “kült” objesi haline geldi. Pirelli takvimindeki resimler, hayranlarının hayâl gücünü kullanmağa zorlamayacak kadar güçlü. Biz de, İdaremize takılmasın diye, onların Milliyet'teki kamuflaj’lı resimlerinden kullandık.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yazının başlığı : Testisini yapan kulpunuda hazırlar....eee dedim Muzaffer Bey kesin yine Mirandasıyla ilgili yazmıştır yine yanılmamış :))) Miranda hayranlığa doğru gidiyor....ama hakkakten güzel kızlar yaaa Pırelli nin her yıl ki trendi yakalamış orjinal takvim isterseniz mi siniz .)...Gavur İzmire ve de size selam ve sevgiler gönderdi gelincik en

B Gelincik 
 14.10.2009 10:09
Cevap :
Hıımmm! Takvim basılmış mı ne? Pirelli takvimi elinize geçti mi? Ne de çabuk? İsterim ama, nasıl ? İzmirden selamlar.  14.10.2009 13:58
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1616
Toplam yorum
: 3879
Toplam mesaj
: 498
Ort. okunma sayısı
: 886
Kayıt tarihi
: 13.08.06
 
 

Hayatın dikenli yollarından geçmenin  sırrı, aralarından çabuk geçmektir. Ümit, naylon çorap giyd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster