Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Haziran '10

 
Kategori
Sinema
Okunma Sayısı
782
 

The Incredible Hulk

The Incredible Hulk
 

Film: Hulk

Tür: Çizgiroman Uyarlama

Puan: 10 üzerinden 7

Çigiroman uyarlamaları severler için çekilmiş bir diğer film de Marvel'in harika çocuklarıın eseri Hulk. Uyarlamalara baktığınızda en kasvetli ve belki de en sıkıcı uyarlama filmi olarak Hulk'u bir kenara koymalısınız.

Bir kere filmde kendinizden hemen hiçbir şey bulamıyorsunuz. Filmde neredeyse ilginizi çeken tek şey Hulk'un sevgilisine karşı olan merhameti.

Ota b.ka sinirlenip sağı solu dağıtan kahramanımız aslında askeri bir projenin hatalı bir ürününden başka birşey değil. Kendisi de generalin kızıyla aşna fişne yapan kahramanımız aslında bu dev olma meselesinden kurtulmak istemektedir. Zira dev olduktan sonra kontrol kendisinden çıkmaktadır.

Görsel efektleriyle sizi coşturacak olan bu filmde nedense canınızı sıkan bir şeyler var. Çok karanlık olması mı yoksa senaryodaki bir sorun mu bilemiyorum ama filmi izlerken bana illallah geldi.

Muhtemelen sizin de canınızı sıkacak bu filmin son sahnesinde tam filmden kurtulduğunuza sevinecekken sürpriz bir isim kendisini ön plana çıkarıyor; Stark... Gerisini siz düşünün.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 352
Toplam yorum
: 210
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 2861
Kayıt tarihi
: 05.06.10
 
 

Jack Amca, düşünsel dünyasındaki gelişmeleri dışa vurmak niyetiyle başladığı yazı yazma sevdasına..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster