Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Şubat '19

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
33
 

The Punisher (İnfazcı)

Son dönemlerde Netflix’te önerilerde bu dizi karışıma çıkıp duruyordu. 1. sezon itibariyle izledim ve güzel, ilgi çekici buldum.
 
Dizinin adından da anladığınız gibi baş rol karakterimiz bir infazcı. Kendisi eski bir Deniz Piyadesi. Dövüş tekniği, donanımı, bilgisi ile tam bir psikopat, ölüm makinası.
 
Irak’ta görevliyken birliklerine, Taliban milislerine bağlı bir alana operasyon emri gelir, ama bu emir gizli, yasa dışı bir emir olup ABD hükumetinin haberi yoktur. Askerler resmen ateşe atılır ve bunun sistematik olarak ABD askerlerini ufak ufak öldürmek üzerine, arka planda  daha büyük bir şeye hizmet ettiği anlaşılır.  Bizim infazcı, kendilerini ateşe atan  amirini yere serer, ülkesine döner. Bunun sonucunda İnfazcının ailesi katledilir. İnfazcı daha sonra bunlardan intikam almak için yer altına iner ve gemileri yakar. Esas  macera bundan sonra başlar.
 
Oyunculuk, kurgulanmış sahneler, zeka dolu stratejiler ile bu diziyi izlemeye devam kararı aldım. Bu tip dizileri sevenlere şiddetle tavsiye ederim.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 55
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 45
Kayıt tarihi
: 26.01.19
 
 

1984 Ankara doğumluyum.Çeşitli sektörlerde çalışmış olup şu anda, lojistik sektöründe operasyonel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster