Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Aralık '15

 
Kategori
Etkinlikler / Festivaller
Okunma Sayısı
153
 

Tomoseb2015

Tomoseb2015
 

TOMOSEB2015 18 Aralık 2015 Cuma günü Uludağ Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümünde gerçekleşecektir.

Uludağ Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği öğrencileri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Uludag Racing Takımının başarılarıyla yetinmeyen öğrenciler başka bir çalışmaya daha imza atıyorlar.

Uludağ Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği öğrencilerinin Türkiye'de bir ilk olarak yaptıkları ve her yıl geleneksel olarak yapmayı planladıkları TOMOSEB (Türkiye Otomotiv Mühendisleri ve Otomotiv Sektörü Buluşması) 18 Aralık günü yapılıyor. Etkinliğe katılımın ücretsiz olması, tüm Otomotiv Mühendislerine/Öğrencilerine ve Sektör Çalışanlarına açık olması, bunun yanında katılımcılara hediyeler verilmesi etkinliği muadillerinden farklı kılıyor.

Etkinliğe Türkiye'nin çeşitli yerlerinde eğitim alan Otomotiv Mühendisliği öğrencilerinden, otomotivin başkenti Bursa'da bulunan otomotiv anasanayi, yansanayi ve derneklerinden katılım olacak. 'Sektöre İlk Adım' olarak belirlenen ilk konseptte 'Sektör Nasıl Mühendis İster?' konusu çerçevesinde konuşmacılar konuşmalarını yapacak.

Sektörden gelen konuşmacıların yanısıra katılımcı olarak da davet edilen otomotiv sektörü mühendisleri ve işverenleri de etkinlikte yerlerini alacak. Böylece 'Otomotiv Sektörü ile Otomotiv Mühendislerini Biraraya Getirme' vizyonuna sahip TOMOSEB etkinliği tam anlamıyla gerçekleşmiş olacak.

afiş
TOMOSEB2015 Afişi

TOMOSEB2015 Katılımcılarını Bekleyen Faaliyetler ve Hediyeler

TOMOSEB, sadece öğrencileri ve sektörü bir araya getirmekle yetinmiyor. Etkinlik çerçevesinde Tofaş Anadolu Arabaları Müzesine de gezi düzenleniyor. Böylece katılımcıların hem sektörü tanımasının hem de eğlenmesisinin sağlanması isteniyor.

Düzenlenen ikinci gezi ise Karsan'ın Bursa fabrikasına oluyor. Teknik Gezi çerçevesinde firmanın üretim hatları, yaptığı çalışmalardan bahsedilecek. Katılımcılar ise istediği geziye katılma hakkına sahip olacaklar.

Tüm bunların yanında katılımcılar ücretsiz 'Online Kariyer Eğitimi' alma şansına ve hem dil hem de CAD Programlarını eğitimlerinde indirim kazanma şansına sahip olacaklar. Katılımcılar arasından kura ile belirlenecek toplam 9 kişiye eğitim hediyeleri verilecektir.

 Kura ile belirlenecek 3 kişiye, Bemar Kariyer Okulu'ndan 'Online Kariyer Eğitimi' ücretsiz olarak hediye edilecektir.

Kura ile belirlenecek diğer 3 kişiye, Bemar Kariyer Okulu'ndan 'CAD Programları Eğitimleri'nde %20 indirim hediyesi verilecektir.

Kura ile belirlenecek son 3 kişiye ise, Bemar Kariyer Okulu'ndan alacakları 'Yabancı Dil Eğitimi'nde %10 indirim hediyesi verilecektir.

 TOMOSEB2015'in faaliyet planını aşağıda bulabilirsiniz.

broşürarkayüz
TOMOSEB2015 Faaliyet Planı

 

Detaylı bilgi için 'Tomoseb Nedir?' yazımıza bakabilir ve TOMOSEB Ekibini sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

facebook.com/tomoseb

twitter.com/tomosebresmi

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 5053
Kayıt tarihi
: 29.11.14
 
 

Otomotiv Mühendisi, Blogger (otomotivlab.net) ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster