Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Temmuz '15

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
146
 

Toplantımıza meteorolojik engel

Toplantımıza meteorolojik engel
 

Bilindiği üzere 1 Ağustos'ta Gülhane Parkında toplanacaktık.

Ancak blogger arkadaşlarımızın, hava sıcaklığının 34-35 hatta 40 derecelere çıkması dolayısıyla, erteleme teklifleri üzerine, toplantımızı 19 Eylül 2015 tarihinde yapmaya karar verdik.

19 Eylül , esasında daha önce planlanan Kerim Korkut Fikir Atölyesi toplantı tarihidir.

İki toplantının bir arada olması gündemi daha zengin hale getirecektir.

Bu arada Ahmet Balcı kardeşimiz bu erteleme haberiyle  biraz serinler. Kendine gelir. Zira bu toplantılar onu üzüyor.Düşündürüyor. Yoruyor.:))

Serin ve mutlu havalar dilekleriyle.

NAHİDE ÇELEBİ, Ahmet Balcı bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kıymetli yazarımız Sayın, Yılmaz Çetingöz. Yinede yazmak iyidir, iç duyguları dış dünyaya yansıtmak insanı biraz olsun rahatlatıyor.Siz de hayli zamandan beri yazmıyorsunuz.Dileğim yine o önemli ve yazılması gerekli yazılarınızı yazarsınız.Bu yazınıza yoruma geçince Sayın Balcının Gökyüzü ile itbibatlı olduğuna inanıyorum. Bakın iki haftadan beri görüntü yerine siyahi yas bağlamış. Elbette üzülüyoruz Sayın Balcıya hak veriyorum. Sayın Kadri Kanpak bey hayli emek sarf etti nedense İzmir uzak diyelim ancak İstanbul'dan dahi kimsenin toplantıya katılmaması üzücü oldu.Ancak bilginlerin bilgini sayın Korkut tüm okurların ve yazarlarımızın dikkatlerini çekmeyi başardı önce ağladı, sonra kükredi.Saygılar sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

Mehmet Burakgazi 
 29.09.2015 16:12
Cevap :
Sayın Burakgazi, toplantılara katılma alışkanlığımız oldukça az seviyede.Ulusça sevmiyoruz.Çok yakından biliriz ki 60 daireli,100 daireli apartman ve sitelerde genel kurul toplantıları en fazla on beş kişi ile yapılır. Bu her yer de böyledir.İster kültürlü olsunlar, ister kültürsüz, toplantıya gelmezler. Galatasaray Derneği Divan kurulu berat törenine dahi, berat alacak yüz kişiden ancak elli ila altmışı gelir. Bu böyledir.Onun için, ben bu toplantılardan ümidi kestim.Son zamanlarda, iki üç kişi toplanıp sohbet ediyoruz.Esenlikler diler,saygılar sunarım.  06.10.2015 15:01
 

Sayın Arkadaşım toplantınızı ertelemeniz çok iyi olmuş.Eylül ayında toplanmak daha elverişli.Selam ve saygılar.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 29.07.2015 10:29
Cevap :
İlginize teşekkür ederim Cahide hanım.Selam ve saygılarımla.  29.07.2015 14:54
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 437
Toplam yorum
: 2169
Toplam mesaj
: 120
Ort. okunma sayısı
: 987
Kayıt tarihi
: 26.01.10
 
 

1945 yılında Adana'da doğdum. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültes..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster