Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Mayıs '09

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
299
 

Toroslar Belediye Meclisi, yoğun gündemle toplanıyor...

Toroslar Belediye Meclisi, yoğun gündemle toplanıyor...
 

Bus sefer yoğun gündemle Toroslar Meclisi toplanacak...


Toroslar Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısını 01 Haziran Pazartesi günü saat: 14.00’de Koray Aydın Stadı Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirecek.
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile Mersin Ziraat Odası Meclis Üyeleri’nin de katılacağı ve yoklama ile başlayacak olan meclis toplantısı, 4081 sayılı Çiftçi Mallarının Korunması Hakkında Kanunun 4.maddesine göre; gizli oyla 5 asil, 5 yedek Çiftçi Malları Murakabe Heyeti ve 4081 sayılı Çiftçi Mallarının Korunması Hakkında Kanunun 4.maddesine göre; gizli oyla 5 asil, 5 yedek Çiftçi Malları Koruma Meclisi üyeleri seçiminin yapılması ile devam edecek.
Meclis Toplantısında ayrıca; Mersin Toros Vergi Dairesince oluşturulacak satış komisyonuna belediye meclis üyeleri arasından 1 asil 1 yedek üyenin belirlenmesi ve 3285 sayılı Hayvan Sağlığı ve Zabıtası Kanununun 22. maddesine göre; belediye sınırları içerisinde Menşe Şahadetnamesi düzenlenirken hayvan ve hayvan maddelerinin naklinden alınacak ücretlerin tespit edilmesine ilişkin teklifler görüşülecek.
Belediye ihtisas komisyonlarından gelecek raporların da görüşüleceği meclis toplantısı, Temmuz/2009 ayında yapılacak olan meclis toplantı gününün belirlenmesinin ardından temenniler ve öneriler ile son bulacak.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 775
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 811
Kayıt tarihi
: 20.06.08
 
 

1958 doğumluyum. Uzun yıllardır Mersin'de Gazeteci-Yazar olarak görev yapmaktayım. 1999 seçimleri..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster