Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Eylül '17

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
67
 

Trafik Terörü

             Bir trafik kazası bir can daha;  Tarih 28 Eylül 2017, Konya cihanbeyli ışıklar mevkiinde kimliği belirlenemeyen tır sürücüsünün kırmızı ışık da geçmesiyle işinden evine dönmeye çalışan 22 yaşında ki gencin taksisine çarpması sonucun da ölümüne sebep oldu. 

          Önce cihanbeyli devlet hastahanesinin aciline kaldırıldı. Burada yapılan müdahaleler sonuçsuz kaldı. Daha sonra Konya Selçuk üniversitesine yetiştirilmiş olsa da yapılan tüm müdahaleler sonunda gençi kaybettik. .Kafasından yara alan delikanlının  beyin kanaması durdurulamadı .Bu gün öğle saatlerin de toprağa verildi.Geride bıraktığı gözü yaşlı anne ve babası kızkardeşleri biricik gözbebeği canlarını toprağa verirken yapılan ağıtlar yürekleri dağladı.Bir anlık dikkatsizlik ve bir ailenin umudu olan evladının biten gençliği umutları .

          Tüm KOÇYİĞİT ailesinin başı sağolsun. Rabbim sabırların en büyüğü olan peygamber sabrını versin.

Lütfü Koçyiğit; Adı gibi yiğit delikanlıydı. Babasının tek oğlu tek dünyası. Daha askerlik yapmamış okuduğu için erteletmiş,TDŞ da görev yapıyordu.İ şinden eve gelince de babasına yardım ederdi. Sakin bir yapıya sahip saygılı delikanlı.Tüm KOÇYİĞİT sülalesinin canı göz nuru ,ölümüyle yaktı yıktı. O babanın O annenin acısına ortak olsam da ''ateş düştüğü yeri yakar'' sözünü de'' acıyı yaşayan bilir.'' le devam etmek gerekiyor.

         LÜTFÜ KOÇYİĞİT; Benim teyzemin göz nuru.Bir anne ve bir evlat kaybetmiş olan ben, teyzemin yüreğinde ki acının ne demek olduğunu iyi bilmeme rağmen Allah dan sabır vermesini diliyorum. Bizim ve nicelerinin canları yandı trafik terörün den.Dilerim cezalar artırılır başka canların ölümüne sebep olmaz.

         Rahat uyu kuzum. Sevdiklerinin duaları seninle. Kabrin Nur,makamın cennet olsun. Senin sevgin bıraktığın anıların yüreklerden silinmeyecek.

                     Hatice Büyükarı.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 86
Toplam yorum
: 28
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 120
Kayıt tarihi
: 20.08.17
 
 

Kız Meslek Lisesi mezunu. Ev hanımı. Okumayı ve yazmayı seven biriyim. Gerçeklerle uyumlu olması ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster