Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ekim '11

 
Kategori
e-Ticaret
Okunma Sayısı
2187
 

Traverten fiyatları, mekanik kaplama için hazırlandığında çok daha ekonomik olmakta

Traverten fiyatları, mekanik kaplama için hazırlandığında çok daha ekonomik olmakta
 

Mekanik cephe kaplama traverten satışı


Türkiye ve Dünya pazarına sunulan Türk travertenleri şimdide cazip fiyat seçenekleriyle ilği odağı oldu.

Son yılların modern cephe kaplamasında en güvenilir ve istek gören cephe malzemesi olan traverten taşı, satıcılarının rekabet ortamından fırsat yaratmak düşüncesi ve en kullanışlı cephe ürünlerinden olan travertenin daha cazip hale gelerek daha çok tercih edilmesini sağlamak maksadıyla proje ve iş sahiplerine sunulmaya başlandı.

Konu ile ilgili bilgi aldığımız; Ömrünün çoğunda, Mermer ocağı, Mermer fabrikası ve Atölyeleri işleten sektörün aranılan isimlerinden  Kemal top'un, Uzun zamandır yapılan çalışmalar sonucu, cephe kaplamalarında gereksinim duyulan nitelikli ve kaliteli traverten ihtiyacının, toplu sunumu ve detaylı özellik tanıtımlarını yaptığı tanıtım yemeğinde görüşlerini şöyle açıkladı. "Senelerdir gerek kendi işlerimizde gerekse dünya çapında ihaleler alan ve işler yürüten mimarlık ve müteahhitlik firmaları müşterilerimiz ve dostlarımızın ihtiyaç duyduğu nitelikli traverten taşının temininde, en uygun ve vasıflı malzemenin en ekonomik bir şekilde, en iyi işçilikle temininde sıkıntılar çekmekteydik. Her ne kadar hangi traverten, hangi renk, seleksiyon ve kalitede hangi bölge ve ocaktan çıkmaktadır bilsek de, İhtiyaç duyulduğu anda, ihtiyaç duyulan miktar ve vasıfta traverten bulmak çok zordu. Hele bu travertenleri ekonomik yollarla temin etmek ve şantiyeye sevk etmek çok uğraş gerektirmekteydi. Şimdi traverten taş ocağı ve fabrikaları ile kurduğumuz traverten satış ve temini anlaşmaları sayesinde İstanbul üzerinden nitelikli ve kaliteli traverteni en ekonomik fiyatlara sevk edebiliyoruz. Mevcut projelerin ihtiyaç duyduğu ebatlarda, istenilen renk ve kesimde seleksiyonu yapılmış travertenleri, projeye ve isteklere göre; dolğulu - dolğusuz, kumlanmış, patinatolanmış ve emprenye koruyucu uygulanmış, tırlara yüklenmeye hazır bandıllanmış halde, en ekonomik haliyle hazır tutuyoruz."

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba. Gerçekten önemlibir noktaya işaret edilmiş ve yerinde bir çalışma. Ancak nasıl ulaşabiliriz. Kemal bey veya yetkililere ?

Nezire KARABACAK 
 12.10.2011 20:17
Cevap :
Nezire hanım merhaba, Konuyla alakalı "www.starcephe.com" web adresinden, 0532 798 62 82 nolu telefondan ve "starcephe@hotmail.com" e-mail adresine yollayacagınız e-mail ile bilği sahibi olabilir, detaylı bilği isteyebilirsiniz. Doğru ve rekabet edebilir Traverten fiyatı alabilmek için belirtmeniz gereken detaylar ise şöyle sıralanıyor; 1.Hangi bölgeni, ocağın veya renğin istendiği ? 2.Projenin; hangi ilçe, il veya ülkede olduğu ? 3.Traverten işi proje metrajının ne kadar olduğu ? 4.Traverten uygulama ebatları ve taş kalınlığının ne kadar olduğu ? 5.Cephe traverten yüzeyinin işlenmişlik özellikleri. ( Cilalı, Dolğulu - dolğusuz, kumlanmış veya patinatolu, v.b. ) ? 6.Bandıl, sandık v.b. paketleme isteği ? 7.Taş teslim tarihi ?  12.10.2011 23:24
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2315
Kayıt tarihi
: 05.07.08
 
 

StarCephe Restorasyon ve İnşaat San.Tic.Ltd. Şti. kurucularından ve yönetim kurulu başkanıyım. Şi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster