Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Haziran '17

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
1064
 

Trump'ın Kılıcı kınına mı, yoksa biz akılsız müslümanların ....

Trump'ın Kılıcı kınına mı, yoksa biz akılsız müslümanların ....
 

Çizim, Yücel Evren


Trump seçilir seçilmez ilk önce Suudi Arabistan’a geldi. Eline kılıç aldı, İran’ı işaret etti. İhtiyaç duyulacak silahları temin sözü verdi, silahların parasını (yaklaşık 400 milyar dolar) garantiye aldı, gitti. Emri alan Suudi Arabistan ve yörüngesindeki devletimsiler İran karşıtı Sünni ittifakta çatlak ses çıkaran Katar’ı hedef tahtasına aldılar, ekonomisini çökertme harekatı başlattılar. Bu arada ABD, bölgedeki silahlı güçlerinden IŞİD’i Rakka ve Musul’dan çekip yeni hedefi İran’a yönelteceğinin ilk işaretini İran Meclisine ve Humeyni’nin anıt mezarına düzenlettiği saldırılarla ortaya koyuyordu. İran, saldırının arkasında Suudi Arabistan’ın olduğunu ve intikam alacağını açıklayarak zokayı yediğini ilan ediyordu. Katar’ın ve İran’ın karşısına geçmeyerek mezhepler arası savaş tuzağını boşa çıkarma gücü olan yegane Müslüman devlet Türkiye’nin bu çabası yetersiz kalabilecekti. Biz Müslümanlar, bu basit tuzağa kolayca düşebilecek kadar aptal olduğumuzu bir kez daha ortaya koyuyorduk. Okyanus ötelerinden düğmeye basıldı, Hıristiyan aleminde 30 yıl süren kanlı mezhep savaşlarının İslam versiyonu uygulamaya sokuldu. Hindistan sınırından Atlas okyanusuna kadar islam aleminde taş taş üstünde kalmayacak. İki aslanın kapışması misali Sünni-Şii savaşı sonunda taraflardan biri yenilse dahi diğerinin soluğu da kesilmiş olacak, bölgenin sahipsiz kalacak petrol-doğalgaz zenginlikleri savaşı çıkarttıranlara kalacak. Yaa Allaaaah…. Bismillah!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

ÖNERİM MEKKE VE MEDİNE DAHİL TÜM ARABİSTANIN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ TARAFINDAN HAKİMİYET ALTINA ALINMASIDIR! ÇÜNKÜ BUNUN UCU BİZE DOKUNMADAN BİZ MUAVİYE VE YEZİT İSLAMİ DOKTRİNİNİ BENİMSEMİŞ ARAPLARI BİR AN ÖNCE TERBİYE ETMELİYİZ. MÜSLÜMAN KARDEŞLİK EDEBİYATINI YAPAN GERİZEKALILARA DA SAHİY OLAN VE ARAPLARA KULAĞINIZA KÜPE YAPIN DERCESİNE UYARILAN BİR HADİS-İ ŞERİF'İ HATIRLATAYIM: SİZ TÜRKLERLE ÇARPIŞMADIKÇA, KIYAMET KOPMAYACAKTIR. BU BİZİM İÇİN TANRININ KIRBACI OLAN TÜRKLER İÇİN İYİ; LEŞ SÜRÜSÜ OLAN ARAPLAR İÇİN SONUN BAŞLANGICI OLACAKTIR.

SİZ ve ben 
 09.06.2017 2:11
Cevap :
Sert yorumunuza iştirak edememekle birlikte değerli katkınıza teşekkür ederim, sağlık dileklerimle...  09.06.2017 17:06
 

Ah inşallah bu iddialarınız gerçekleşmez...

Kerim Korkut 
 08.06.2017 11:43
Cevap :
Dilerim yanılıyorumdur üstadım, sağlıkla...  08.06.2017 16:48
 

Eeee hocam biz ne yiyecegiz burda? Baksana afganistan , irak ve suriye'de taklasik 2 trilyon dolar harcanmis. Kim odiyecek dersin?

Newyorker 
 08.06.2017 4:12
Cevap :
Normal karın tokluğuna değil ki Newyorker dostum, üstüne bizi de yiyecekler de ona diyorum... Selam ve sevgiler...  08.06.2017 10:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 430
Toplam yorum
: 633
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 2032
Kayıt tarihi
: 16.05.07
 
 

Mülkiye mezunuyum. Emekli müfettişim. Ankara'da yaşıyorum. S'oligarşi isimli kitabı yazdım. Kitap..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster