Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Eylül '16

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
2003
 

Tülin Seda'da Caner Esra'da boy gösterdi! Efsaneler geri dönüyor!

Tülin Seda'da Caner Esra'da boy gösterdi! Efsaneler geri dönüyor!
 

Son yıllarda ekranlarda boy gösteren ve seviye düşüklüğünün temel sebebi haline gelen izdivaç programlarında yeni bir perde oynanıyor. Oynanıyor diyorum çünkü biliyorsunuz ki bunların alayı cast. Hem de en basitinden. Bu durumun sırıttığını, artık sıkmaya başladığını fark eden program yapımcıları ve format sahipleri yeni bir oyun perdelemeye başladı.

Biliyorsunuz ki, Esra Erol ve Seda Sayan ikilisi el ele verip Zuhal Topal'a karşı tavır takınıyorlar. Yani 2'ye 1 gibi bir durum var. Bu durum yüzünden olup olmadığını bilmemekle birlikte, bu ikili yeni bir hamle ile konuşulmaya başladı.

2000'li yılların başında bu tür saçma formatların atalarından olan evlenme programları içerisinde yer alan ve döneminin en medyatik ikilisi olan Tülin ve Caner ikilisini hatırlamayan yoktur. Bu ikili dönem dönem ekranlara çıkartılıp üzerlerinden reyting kapma yarışı yaşanırdı. Bu ara ara kendini gösterdi ve zamanla unutuldu gitti. İşte bu unutulan yöntem Esra Erol ve Seda Sayan ikilisi tarafından yeniden gündeme getirildi.

Hafta başında Esra Erol'un Caner'i ekrana çıkarmasının ardından, geride bıraktığımız pazartesi gününün sürprizi de Seda Sayan'dan geldi. Seda Sayan bir diğer taraf olan Tülin'i ekrana çıkardı ve programına transfer etti.

Bu transferlerin amacının Zuhal Topal'a karşı bir tavır birliği sağlamak olduğu, reyting payını kendi lehine çevirme amacında olan bir ikilinin olduğu şimdiden kulislerde konuşuluyor. Zamanla iki programın birbiri ile kontak kurmayı, bu ikiliyi yeniden biraraya getirme niyetinin olabileceği istenebilir.

Yani iki izdivaç programı arasında ''gerekirse birlikte hareket ederiz.'' mesajı verilmek istenebilir. Bu da halkımızın yumuşak karnını kullanıp reyting toplamanın en net hali oluyor.

Semra kaynana modelini hatırlayan gariban nesilden bir tanesi olarak o günlere geri dönmekten korkuyorum. ''Daha ne kötüsü başımıza gelebilir ki?'' diye düşünürken, Allah cezamızı verdi sanırım.

Cümleden iyi sıyırmalar diliyorum! Oynatmaya az kaldı çünkü!

 

ANIL KOLDAŞ

 

NOT: Milliyet Blog sayfası içerisinde yazdığım tüm yazılar birebir alınarak ve üstüne saçma başlıklar koyarak başka sitelerde ASLA yayınlanamaz. Aksi takdirde yasal işlem ile karşı karşıya kalmanız muhtemel olacaktır.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 670
Toplam yorum
: 118
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 3622
Kayıt tarihi
: 11.02.13
 
 

Balıkesir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunuyum. Koyu Fenerbahçeli, Ankara aşığı olup; anlataca..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster