Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

41 yaşındayım. Bir sağlık kurumunda çalışıyorum. Bekârım. Lise mezunuyum. Gelişen ülkemizle birlikte dünyamızı takip eden, okuyan, yorumlayan, eleştiren, düşünen ve yazmak isteyen birkişiyim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
No Sımokink

Ben şüpheleniyorum. Ya hazır veya yanma sonucu oluşuyor olabilir. Eger böyle olursa kanse rizki daha da artıyor demektir. Saygılar.

26 Kasım 2007 16:10
Bir Amerikan kabusu daha

Tüeticiler birliğidir. Bu tür şirketler yıkılamaz özellik taşımazlar. Piyasaların şekillenmesine üretim ve tanıtım rekabetinin etki ettiğini biliyoruz, son şekli tüketicinin verebilmesi dürüst ve ilkeli şirketlerin artmasını da belirleyecektir. Bahsettiğiniz firma bütün enerjisini tüketiciye göre hazırlamış görünüyor. En büyük gücünü oradan alıyor. Kazanımlarının kötü yollara aktarıldığının kesinleştiği durumda gücünü kaybeder. Tansaşın yükleşini hatırlayabiliriz yazınızı okurken. Saygılar.

11 Kasım 2007 02:00
Dünya düzdür

Canlının tanımında olan "kendi enerjisiyle hareket etme gücü olması"nın verdiği zorunluk ile hareketsiz kalma isteğinin yarattığı sorunları yaşayacağımız görülüyor insan olarak. Yazarın bahsettiği ve sizinde sunduğunuz konular hakkında bir başka yazarın düşüncesini hatırlattı bana. " Dünyanın, evrenin diğer noktarıyla iletişimi sağlayacak robotların(kendi özgür enerjisini kullanabilen cansız kütle) imalatına olan hizmetiyle bir geçiş aşamasına yardım edecek olması yönüyle insanın gelişimin bir yönü olarak ele alınabilir." Saygılar.

11 Kasım 2007 01:38
 
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 381
Kayıt tarihi
: 22.05.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster