Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Mayıs '09

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
253
 

Türk basını Mersin’de bir araya gelecek..

Türk basını Mersin’de bir araya gelecek..
 

Türk Basını Mersinde bir araya gelecek...


Mersin Gazeteciler Cemiyeti önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal, Etik kuralları içerisinde Mersin Gazeteciliğinin çok daha ileri boyutlara ulaştığını ifade etti.7-10 mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek toplantıya Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Nazmi Bilgin, yönetim kurulu üyeleri ve yaklaşık 50 ilin gazeteciler cemiyeti başkanlarının katılacağını belirten Mersin Gazeteciler Cemiyeti Ahmet Ünal şu aöıklamayı yaptı''

Türkiye Gazeteciler Federasyonunun 27. Başkanlar Konsey Toplantısına Mersin Gazeteciler Cemiyeti ev sahipliği yapacak.

7-10 mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek toplantıya Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Nazmi Bilgin, yönetim kurulu üyeleri ve yaklaşık 50 ilin gazeteciler cemiyeti başkanları katılacak.

Kentin tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan toplantı için konuklar 7 Mayısta Mersinde olacak. 8 Mayıs Cuma günü saat 10:00’ da Kongre merkezinde bir araya gelecek olan federasyon üyeleri burada başkanlar konsey toplantısını gerçekleştirecek. Toplantının ardından ilk günü Mersin ve Tarsus’ta biz dizi ziyaretlerle geçirecek olan federasyon üyeleri aynı günün akşamı Mersin Gazeteciler Cemiyetinin Kongre merkezinde düzenlenecek olan Geleneksel Basın Özendirme Yarışmasının ödül törenine katılacak. Ertesi gün Silifke sınırları içerisinde bulunan tarihi ve turistik mekanları gezecek olan gazeteciler 2 gün sürecek etkinliğin ardından Pazar günü kentten ayrılacak.

27 Başkanlar konseyi toplantısı için hazırlıklarını sürdüren Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal, 7-10 mayıs tarihleri arasından gerçekleştirilecek olan etkinliğin bugüne kadar mersin basınının ev sahipliğini üstleneceği en ciddi organizasyon olduğuna dikkat çekti. Toplantıyı kentin tanıtımı için önemli bir fırsat olarak nitelendiren Başkan Ahmet Ünal, “ federasyonumuz başkanı ve üyelerini kentimizde ağırlamak bizim için büyük bir onur olacak. Bu organizasyon mersin basınının yüz akı olacaktır. Çalışmalarımızı bu doğrultuda, titizlikle yürütüyoruz. Başta Sayın Valimiz ile Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere alt birim belediye başkanlarımız ve bazı kuruluşlarımız bu organizasyona adeta bizim gözümüzle bakıyorlar. Kentin tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan bu etkinliğe ortak bir çalışma içerisinde hazırlanarak, konuklarımızı kentimize yakışır şekilde ağırlayacağımıza inanıyorum.”diyen Başkan Ünal, konuklarımıza geleneksel Mersin Misafirperverliğini göstereceğiz dedi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 775
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 820
Kayıt tarihi
: 20.06.08
 
 

1958 doğumluyum. Uzun yıllardır Mersin'de Gazeteci-Yazar olarak görev yapmaktayım. 1999 seçimleri..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster