Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Eylül '17

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
83
 

Türk Halkı Sizlerden Bıktı!

Türk Halkı Sizlerden Bıktı!
 

- "Barzani dost değil, üstüne basıp geçeceğiniz posttur. Bağımsız Kürdistan yakın demektir. Türkiye milleti Kürdistan'a izin vermeyecektir. Kürdistan hayali kuranlar bölünme rüyası kuranlar perişan olacaktır. Türkiye'ye pranga vurmaya çalışıyorlar. Türkiye'yi dara düşürüp tavize zorluyorlar. İstiyorlar ki birbirimize düşelim. Biz güçlü olmazsak istikbalimizle oynayacaklar. İstiyorlar ki birbirimize düşelim. 25 Eylül referandumu ertelenmesi değil tamamen iptal edilmesi hayat mezat meselesidir. Aksini düşünmek felakete hizmettir. Barzani'ye bedel ödetecek güçteyiz. Bu referandum gerekirse savaş sebebi olacaktır. Referandum tarihin çöplüğüne fırlatılmalıdır. Yoksa Türk milleti ileri fırlamak için tetikte ve teakkuzda beklemektedir. Yedi koldan yirmidört boydan geldik Orta Asya'dan. Tıpkı yayından fırlayan ok, çakan yıldırım, huduttan hududa atılan mızrak gibi.

Bu sözler Bahçeli'ye aittir..

Eyy Bahçeli bil ki Türk halkını asla birbirine düşüremeyecekler. Daha doğrusu Türk halkı birbirine düşmez. Laz'ı Kürt'ü Çerkez'i Gürcüsü Roman'ı Hristiyan'ı Musevisi ile öylesine kenetlenmiş ki birbirine Atatürk'ün sunmuş olduğu laiklik ilkesine bağlı yönetim biçiminden dolayı. Siz hiç merak etmeyiniz. Yeterki susunuz sayın Bahçeli. Mızrak, ok, Orta Asya hamaseti çok gerilerde kaldı. Dünya uzayda hayat arıyor! Siz siyaset ürettikçe ülke daha da çıkmaza girecektir. Birbirimize başkaları değil, sizin siyasi söylemleriniz düşürecektir düşerse bir Ama asla düşmeyecektir böyle bir oyuna. Türk halkı böyle durumlarda hiç bir siyasi liderin söylemleriyle hareket etmez. Siyasileri yok sayar /tüm partiler dahil) Gidiniz sorunuz doğu illerimize yüzde doksan düzeyinde Atatürk'ün kurmuş olduğu Türkiye  Cumhuriyeti şemsiyesi altında yaşamaktan mutlu olduğunu söyleyecektir.

Siz siyasiler (tüm parti liderleri) yeterki emperyal ülkelerin doğrultusunda hareket etmemeyi öğreniniz gerisini bu Türk Halkı çözecektir merak etmeyiniz!

Sadece ülkedeki Kürt kökenli vatandaşlarımız değil Kuzey Irak'taki Kürt halkının sadece yaşamsal sorunları varken siz siyasiler (dünya siyasileri dahil) sorun üretiyorsunuz. Sorun ürettikçe petrol silah tuccarlarına yaramaktadır. Tüm bunları sizler iyi bilirsiniz. Bakınız İsrail referandum'a destek vererek Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanlığına soyundu haberiniz bile yok!

Lütfen çekiliniz koltuklarınızdan eyy siyasiler! (hepinize söylüyorum) İşiniz yalan dolan hamaset!

Türkiye halkı gerçekten sizlerden bıkmış durumda!

 

 

Matilla bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ben halkların kötü yönetiliyor olmasının yegane sorumlusunun siyasetçiler olduğunu her zaman söylemişimdir. Demokrasi olmasın ama sadece hukuk olsun eminim ki hiçbir sorun kalmaz.

Matilla 
 28.09.2017 14:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2316
Toplam yorum
: 1109
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 446
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

25.05.1960 doğumlu. Üniversite terk. Müzik, seyahat ve tiyatro sever. Antalya Devlet Tiyatrosu'nd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster